Autor Zpráva
volejbálek
Profil *
Tak jsem provedl další úpravy.Pokud máte za to,že je tam stále něco nehezkého, či hrozného, tak rád přijmu kritiku a opět se budu snažit o opravu.Dík.
www.tjslavoj.unas.cz
Kamil V
Profil
už je to lepší, ale přeci jen ještě:

ten pruh fotek v hlavičce je zvrchu oddělen 1px bílou linkou, zespodu už není (šedá lišta s odkazy je na to přilepená, udělal bych tam taky 1px mezeru)

odkazy ve vodorovném menu (nahoře) by měly být vycentrovány vzhledem k těm | ... | ... |

oddělovače sloupků vlevo (např. Město Teplice nad Metují) jsou jinak vysoké než oddělovače sloupků vpravo (např. Portály, vyhledávače)

odkaz "Web města Teplice n/M" by mohl být svisle vycentrován vzhledem k buňce, ve které je

toplist si dát někam bokem (zajímá autora, ne návštěvníky)

"Napište nám" - dej tam mail, případně formulář na mail, rozhodně ovšem ne rotující 3D zavináč

mezi hlavní nadpis "Stránky tělovýchovné jednoty Slavoj
Teplice nad Metují" a ty tečky bych dal volný řádek

ankety bych dal k sobě

"Optimalizováno pro IE 6 a vyšší, 1024-768" - doznání se k chybě :)
Davex
Profil
Velikost úvodní stránky bez obrázků je 144 KB, což je moc. Ve zdrojovém kódu je zbytečně moc prázdných řádků. Bylo by dobré použít kódování češtiny iso-8859-2 a znaky s diakritikou nezapisovat pomocí entit.

Odstavce bych nezarovnával na střed, špatně se to čte. Stránky nelze vytisknout, což souvisí s tím tabulkovým rozložením a nedostatečným využitím CSS.
volejbálek
Profil *
Tak jsem provedl dost dalších oprav a doufám,že to už s kritikou bude lepší? Kód jsem ještě nečistil :(
WertriK
Profil
Stránky tělovýchovné jednoty
potom nechápu proč tam je
Portály, vyhledávače
Používané odkazy

Zbytečně tam jsou dva obrázkové odkazy na TOPlist, proč je tam ten na pravé straně ?

V levém sloupci dole odkaz na domovskou stránku nefunguje, a proč je vůbec dole ?

V patičce se ti nesmyslně opakují ikony
"Super link" "pr" "jaknaweb.com"
proč ?
volejbálek
Profil *
Opraveno. Co dál?
volejbálek
Profil *
Provedl jsem další úpravy. Co je tam ještě špatně, co se tam ještě jeví špatně? Dík
volejbálek
Profil *
Žádné výtky, tak už je to asi super. :)
volejbálek
Profil *
Tak asi vše dík.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0