Autor Zpráva
Milagros
Profil
Prosila bych o zhodnocení mé první stránky, jak jsem již jednou na diskusi podotkla - chybami se člověk učí, takže mě zajímají názory, připomínky a rady ostatních - děkuji M.
www.sadrokartony-kusnir.euweb.cz
joejoe
Profil *
zaradil bych to do stejne kategorie jako: http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=2&topic=45 567

zacatek pekny, ale do profesionalniho webu to ma daleko..
Manq
Profil
<p align="center">&nbsp;</p>


<p align="center">&nbsp;</p>

<p align="center">&nbsp;</p>

<p align="center">&nbsp;
</p>

<p>&nbsp;</p>

<p>&nbsp;</p>



to ne
Ok3y
Profil
Chybami se clovek uci ale me by se ucit na nejakych svych projektech a ne na prezentaci firem ;) Tohle je fakt desna prezentace :(
I kdyz clovek neumi udelat grafiku jdou udelat hezke stranky jen za pomoci csska.
Takze doporucuju vice nastudovat tvorbu webovych stranek, myslim ze tento server je na to postacujici a pak se do toho pustit znova :)
Milagros
Profil
Tohle je fakt desna prezentace :(
OK kritiku beru od toho jsem tady! Jinak ještě musím dodat, že www stránky jsou mého nevlastního otce tedy již pána v letech a ten mi jasně řekl, že nechce nic složitého ani okázalého. No nic.... kromě toho, že stránky jsou děsné....atd bych ráda věděla konkrétní věci, abyh se mohla poučit a i polepšit.......
Davex
Profil
Chybí mi tam ceník.
Tomass
Profil *
Co je na těch stránkách děsného?

Děsného možná ne, ale..

- položky menu strašně daleko od sebe a strašně stísněné ze stran
- nepěkná fialová na pozadí, použil bych nějakou sádrošovou
- nepěkný nadpis, navíc udělaný jan jako obrázek, není tam v textové podobě
- Tel./Fax: +420 235 v opeře vytéká z rámečku
- strašný obrázek zpet.jpg
- odkazy v menu fungují asi o půl výšky níž než jsou (v opeře)
- na procsdk.html centrované odstavce
- procsdk.html nejak logicky vybočuje, že se při jeho otevření ztratí menu?
- proc jsou na kontakt.html všechny texty provedený jako obrázek?
Milagros
Profil
Tomass

super díky taková kritika se mi líbí!! Jasné, konkrétní věci!
- položky menu jsem úmyslně rozmístila od sebe, protože je jich málo a když jsem je rozmístila blízko sebe zdálo se mi, že tam vzniká jakási divná mezera pod tím kterou nemám jak vypnit
- pozadí je bledě modré nikoliv fialové ovšem nevím jak se zobrazuje tedy v jiných prohlížečích a ani nevím jak tomu zabránit?? :( Mě se zobrazuje bledě modře
- nepěkný nadpis - jasně někomu se líbit nemusí taky neříkám, že je bůh ví co....prostě prvotina po postupném zdokonalování se tomu třeba i sama zasměji, jako obrázek udělaný je, protože jsem ho vkládala na každou stránku což je asi chyba, neslyším poprvé, že texty by se neměli vkládat do obrázku, takže hned je tu další věc o které vím, že ji nemám takhle dělat!
- Tal./Fax měl být umístěn úmyslně pod rámečkěm
- obrázek zpět jsem chtěla aby se hodil k celkovému vzhledu stránek - no asi strašný je, možná bude lepší udělat jen psaný odkaz
- stejně tak v proc sdk se mi stránka nijak nevybočuje, takže nevím jak to udělat aby ostatním nevybočovala, stejně jako jak píšeš že odkazy fungují níž.....
Zkusím se schválně podívat na jiném pc
Můžeš mi poradit??
Tomass
Profil *
teď jsem se podíval do zdrojáku a není to dobrý, fakt ne.

- menu je udělaný přes <map>, to je důvod, proč to špatně funguje. používej normální <a href> a texty
- ty strašně dlouhý šňůry &nbsp; tam máš proč?
- téhle barvě já říkám fialová, ale to je asi jedno, důležitější je, že ta barva se asi nejen mně jako pozadí stránky nelíbí a jak říkám, když je to o sádrokartonu, použil bych nějakou skorobílou nebo dokonce nějakou bílou hrbolatou texturu
- tel fax jsem neřekl pod rámečkem. Rámeček je překrývá, takhle to určitě vypadat nemá
- vybočování pitvat nechci, ta připomínka byla o tom, proč se při kliknutí na nějaké stránky ztratí menu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0