Autor Zpráva
Bhu z Crecelu
Profil *
Ahoj ohodnoťte prosím můj web Studio 6 Weblog. Neni to moje první stránka a je xhtml validní. Díky.
tiso
Profil
...nie je čo hodnotiť, chýbajú veci čo sa hodnotiť dajú...
Bhu z Crecelu
Profil *
Jak to myslíš?
tiso
Profil
...tak ako som to napísal...
Lexter
Profil
Jak to myslíš?

Opravdu jak to psal. Zkus sem dát něco co bude hodno hodnocení, sry.
Bhu z Crecelu
Profil *
Lexter, Tiso:

a) berte v potaz, že stránky ke zhodnocení vkládají do diskuze především začátečníci – buďte proto shovívaví a trpěliví a vyvarujte se především hodnocení typu „no to je příšernost!“, „v tabulkách píše web jen ignorant!“ apod.

b) zkuste ve svých příspěvcích nejen hodnotit a kritizovat, zkuste i poradit – pokud tedy nějakou radu máte. Pokud sami nevíte, ale víte, kdo ví, poraďte link, každá rada se počítá

Díky.
Plaváček
Profil
Bhu z Crecelu

Co mám dělat, když netuším, jaké mám rozlišení? Ptám se proto, že moje žena o něčem takovém nemá absolutně žádnou představu a tak by se zřejmě dovnitř webu vůbec nedostala.

Ani já tam nešel, odradil jsi mě a donutil přemýšlet hned na začátku. To zřejmě měli dva předřečníci na mysli.
Bhu z Crecelu
Profil *
Plaváček
To je ta první věc co se snažím vyřešit. Dodělal jsem ji před 2 dny a tak se ptám o radu.
Plaváček
Profil
Bhu z Crecelu

Rada je jasná. Zrušit.
Bhu z Crecelu
Profil *
Plaváček

Teď jsem na to tasdy dal nové téma. Už jsem to zkoušel, doufám že tu chybu co nejdřív opravím a že to půjde.
roberta
Profil
Bhu z Crecelu
na začiatok by bolo vhodné prerobiť design na všetky rozlíšenia a nemusel by si používať inline css ale dať ich do externého súboru. potom sa ozvi znova...
HeWeR
Profil
Bhu z Crecelu
Tato stránka byla dočasně zrušena, protože do 18 let není povoleno vykonávat (ne)výdělečnou činnost bez živnostenského listu.
Přemýšlím, kde se stala chyba, protože já si už rok vesele (a legálně) přivydělávám každý měsíc ve věku 17 let? :o)
tiso
Profil
Bhu z Crecelu
d) nadpis – používejte url webu (třeba „zkritizujte www.neco.cz“) nebo titulek webu (např. „zhodnoťte web Něco.cz“, přičemž url pak uveďte v textu příspěvku, a to tak, že bude url vidět – místo „klikněte tady“ použijte www.neco.cz

e) poslední důležitý bod před vložením – vkládejte pouze hotové stránky! Šablony a screenshoty budoucích webů bez obsahu a s grafikou, kterou tvoří dva různobarevné obdélníky, nelze hodnotit (budou smazány)

Lexter, Tiso: - to druhé mám akože byť ja?
Bhu z Crecelu
Profil *
roberta
Externí css mám, tohle jsou jenom výjimky

tiso
To nechápu - jsou to hotové stránky.
tiso
Profil
Bhu z Crecelu - prečítaj si druhú vetu...
Bhu z Crecelu
Profil *
Chceš říct, že ty stránky jsou ze dvou různobarevných obdélníků??? Tak to máš asi vypnuté css :D
tiso
Profil
Bhu z Crecelu chýba Ti i obsah... okrm toho - neber to doslovne, nebolo to tak myslené - bol to príklad. Inak by napríklad 1 alebo 3 farebné obdĺžniky už prešli, čo je tiež blbosť...
Bhu z Crecelu
Profil *
No jasně, taky jsem je dal na web teprve včera. Ale už mám nějaké články v zásobě co tam brzo dám.
Bhu z Crecelu
Profil *
Už jsem pochopil jak udělat web pro všechy rozlišení. Do několika dnů by to mělo být opraveno.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0