Autor Zpráva
elishawolf
Profil *
prosím zhodnotte tenhle web no real
kost
Profil *
Ta bílá mi tam tak nějak nesedí. Myslím tím bílé pozadí v obsahu.
xthomas
Profil
to intro mě málem odradilo od toho abych šel dál..

stránky samotné jsou udělány jakoby napůl, obsahová část vůbec nekoresponduje se zbytkem, který je graficky plný. chtělo by to určitě si pohrát s formátováním textu a nějakou odpovídající grafiku bych střelil i tam a taky je škoda že je ten web skoro prázdný, s vetším množstvím textu by asi vypadal jinak.

to že je celý web v tabulkách chyba není ale co rozhodně chyba je, je chybějící definice odpovídajícího DOCTYPE. určitě by prospělo kdyby byly použity meta tagy v hlavičce a v title bych se nebál ani názvu studia ne jen označení kategorie. např. No Real - tatoo, dready a piercing salon - úvodní strana
:D
Profil *
Tak ten úvod je teda bomba. Mělo to přes 2 mb :D
Icepoint
Profil
1) trochu mi vadi, ze kdyz treba u piercingu dam vice ... tak zmizi menu ...
2) chybejici jakykoliv text u "prodlouzeni ras", "bodypainting","tatto","permanentni makeup"
3) stejna barva odkazu "vice..." u piercingu a textu prodlouzeni vlasu-> "... ukazky praci" .. je to docela matouci ...
4) jeste k prodlouzeni vlasu by mohl byt nejaky text, pusobi to dost prazdne ...
5) bodyart->"henna" ... to same jako v 3.

jinak celkem pekne
elishawolf
Profil *
ty texty tam jeste nejsou, pac ta zenska ktery to delam je jeste nevymyslela a hlevne mi vcera rekla ze by bylo vlastne lepsi kdyby tam zadny nebyly:)!!!

ale fakt nevim co s tou bilou...
martinnek
Profil *
píspo písmo písmo!! nezapad do grafickeho návrhu
Petr Tichý
Profil
Hrozný a nepoužitelný. Myslím, že nějaká slečna, která by se chtěla nechat pomalovat (bodypaint - wau:), tak se ani "neprobojuje" přes ten úvod.
roberta
Profil
elishawolf
mne sa zobrazí iba čierna obrazovka... a núti ma to aby som si inštaloval nejaký flash, čo nechcem, takže si tvoju stránku nemôžem pozrieť (mal si to dať do sekcie http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vtopic&forum=25 a nie do tejto)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0