Autor Zpráva
scrape
Profil
Ahoj,tak mam hotovy moj dalsi web,a zaujimalo by ma co nan poviete,
zopar vasich pripomienok uz tusim...napr, asi ze je to preobrazkovane,
ale aj tak ma zaujimju vase dalsie postrehy,predsa clovek sa uci skusenostiami...diky odkaz

...a adresu stranky si nevsimajte...
Manq
Profil
na můj vkus moc úzké

v sekci Anketa je v Opeře v horní části nějaký objekt.. koukni na to..

a jak si již řekl sám, straašně moc obrázků
xthomas
Profil
moooooooc tmavé..

s těmi obrázky je to docela good,takový "vista" vzhled ale je to tmavé a uplně se to ztrácí v tom pozadí.

a v IE se ti nezobrazujou dobře ty .png
scrape
Profil
diky za rady
xthomas
neviem ako to vyriesit stou tmavostou...proste ked to dam svetlejsie tak sa na to skoro neda pozerat na na niektorych trochu prejasenych monitorch...neviem ako vy ale ja mam brightness na 55 a je to akurat...
Aldred
Profil
scrape
preved obrazky do .jpg, protoze MSIE spatne (ci vubec) vykresluje pruhledost u png souboru, ale tady v tomto pripade nevidim duvod proc mit pruhlednost (pokud ji chces zachovat, tak to preved do .gif a pochopi to i zaostaly bratricek mezi prohlizeci)
art4web
Profil
Tmave, skarede obrazkove menu, skareda reklama (modra), nekvalitne obrazky (ked ich optimalizujes musia dobre vyzerat, nie ak dva krat zvacsene)
Petr Tichý
Profil
Už se budu opakovat, ale ono to neuškodí. Tmavéééé :)) Trochu života do toho (umírání) ;)
Tomass
Profil *
Mně se to docela líbí, a to přesto, že tmavé weby nemám rád.

Jen detaily:
- Real v obrázku nahoře má nějaký lesk, který ale vypadá jednak nepřirozeně a kromě toho se mně tam prostě nelíbí
- na forum.html máš "nás nohovárali"
- když kliknu na Anketa, tak se mi nalevo úplně nahoře objeví kousek nějakého rámečku, co to ?? // mám operu
- zas je tam použité to flashové zobrazování obrázků, fakt se mně to líbí, já to snad proguglím..

no, světlejší by to opravdu být mohlo.
scrape
Profil
Tak diky moc za vsetky rady...mam co robit:)
Takže to idem asi v prvom rade teda trochu zosvetlit...a doladit chybky.
A este ak sa mozem spytat,v com optimalizujete obrazky na web,poradte nejaky program co je podla vas najlepsi...predpokladam ze photoshop asi na to asi neni velmi urceny,v ktorom to robim teraz...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0