Autor Zpráva
22kozoroh
Profil *
www.kolodeje.wz.cz

Dik za subjektivni pochvalu & kritiku.
mat
Profil
jen na okraj - chápu, že nechcete mít na stránkách reklamu od wz. Ale ta příšerná úvodní stránka přebíjí dobrý dojem z webu.
Chápu-li to dobře, je to web fotbalové jedenáctky - počítejte: hosting např. na Českém hostingu stojí ročně tisícovku bez daně, doména mimo .cz pár stovek (doména .cz je o trochu dražší) - na vlastní hosting bez nechtěné reklamy by stačily, když to přeženu, tak dvě stovky od každého člena týmu...
Martin Kuželka
Profil
Možná by bylo vhodnější dát do hlavičky nějaké vaše fotbalisty než Nedvěda, ... .
22kozoroh
Profil *
Mno nemame tak dobre fotky, a hlavne mame cca 30 clenu ..vsech 30 tam dat nemuzu :), takze bysme se zbytecne hadali. A hlavne Kolodeje nejsou jen tato generace ... Pavel Nedved a ostatni jsou modly ceskeho fotbalu, proto jsem je tam umistil. Snad to tolik nevadi ...
VitaZ
Profil
Na pohled vypadají stránky docela hezky, ale dost mi vadí, když se mi při rozlišení 800x600 stránka nevejde na monitor a já musím rolovat :-(
(Mozilla Firefox/0.8)
Jen kvůli Vám jsem si spustil MSIE 6 a v něm je to OK.
Po reloadu stránky ve Firefoxu už taky Ok. Dělá to tak i někomu jinému?
A možná by bylo dobré aby Nadpisy (titulky) článků na titulní stránce fungovali jako odkazy. No a postrádám ještě výrazný snadno nalezitelný odkaz na titulní stránku: např. klikací logo. Odkaz Novinky v horním menu je pro návrat na homepage moc nenápadný.
22kozoroh
Profil *
Diky za pripominky,

- logo jako klikaci odkaz udelam
- ja sem to testoval v opere, mozile, ie na 800*600 a posuvniky tam nebyli :/ nevim
- Muzu pridat nadpis clanku, jako odkaz, ale znam kluky z fotbalu, ty by to nepocopili :))))) takze
radsi sem to udelal jako viditelny link

- Novinky - nenapadne? To moc nechapu, prepokladam, ze kdyz si bude clovek chtit precist dalsi novinku tak si tam proste klikne. Maximalne muzu udelat odkaz po precteni clanku --- ZPET NA CTENI DALSICH CLANKU - :)

Diky za pripominky ..jeste neco?
VitaZ
Profil
Novinky jsou novinky a titulní stránka je zase titulní stránka. Ne na všech webech jsou novinky na homepage a každý návštěvník nechápe strukturu stránek stejně jako jejich autor.
To s tím posuvníkem už vypadá OK. I po několikaminutovém brouzdání po tvých stránkách, stále OK, takže chyba byla zřejmě v Matrixu :-)
Titulek jsem myslel jako další odkaz na článek (tedy ten důležitější), ta hláška "celý článek" jako berlička pro ty, kdo na titulky neklikají.
Ještě malá připomínka:
TITLE bych v hlavičce stránky umístil až za deklaraci znakové sady, zvlášť když titulek obsahuje české znaky. V jinojazyčných verzích prohlížečů se jinak titulek nemusí zobrazovat správně.
Cipino
Profil
Neda mi to a trosku si rypnu .. 7zbabelych.wz.cz - subjektivne mi to pripada docela podobne s Kolodejemi ;)

- docela mi vadi u novinek, ze se vypisuji vsechny .. predstav si, ze by jich tam bylo treba 50, to by se clovek docela "uscrolloval" kdyby chtel najit nejakou starsi
- mohl by byt menici se title
- udelal bych tiskovou verzi
- Opera, Mozilla,IE6 .. vsude to vypada na prvni pohled stejne, v IE5.5 a IE5 je to dost rozhazeny .. stale je jeste par procent lidi, kteri tyto prohlizece pouzivaji ..
mat
Profil
to rýpnutí, není to spíše ripnutí?
Cipino
Profil
2mat: skutecne jsem myslel jen rýpnutí, ikdyz ripnutí .. taky by se to tak mozna dalo pojmenovat ;)
22kozoroh
Profil
Cipino -- subjektivně ti to připadat stejné může, objektivně je to jiné. Zatím dělám suxoidní 3 sloupcový layouty, příští bude jiný. Když sem Ti ukázal polotovar, řekl jsi , že je to uplně jiný. Tak neremcej.
Ripnuti těžko, vše jsem si naprogramoval a nakreslil sám, jsem neskutečný řipař :D ..

Btw. Cipino ... novinky budou vypsány jako posledních 10 článků, zbytek bude rozděleno dle kategorií.
Cipino
Profil
Ja psal, ze mi to pripada subjektivne podobne, spatne ctes, ne subjektivne stejne, ale dost slovickareni ;) Jinak o tvem polotovaru jsem rekl, ze je jiny, ale o "finalnim produktu" (tj. to co tu ted prezentujes) uz to rici nemohu ..

- jinak jsem si ted jeste vsiml, ze ve statistice (soutez B tymu) mas neostren "celkovy prumer branek na zapas" (dej to aspon an jedno ci dve desetinna mista, takhle to vypada docela divne)
22k_
Profil *
diky za upozorneni, nemam ted na to cas. Btw cipino z polotovaru se zmenila maximalne uvodni page .. heh... Mno aspon je videt ze jsme spolu negdy delali (FIFA). V podstate me zarazi to ze si tady vesele pises do meho threadu, ale ze bys byl aspon tolik na urovni a napsal mi na ICQ , ze ti to vadi nebo neco to ne .. koukam ze :(*) zatrpkla massares se nezmenila, tak to radsi nech bejt ... udelas lip ...
Blázník
Profil
Nedivím se, že se ti ta stránka na webu zdarma nezobrazuje.
Russell
Profil *
Keep up the good work
- Russell
Libor
Profil *
Pěkně udělané stránky. Jen mě žere, že porušujete ujednání na wz.cz - reklama musí být vidět alespoň na jedné stránce - to už si rovnou udělejte vlastní doménu, ne? 1000 děleno 30 členy. To je pakatel! Jinak dobrý sajty. Ale nezkoušel jsem to ani v Mozille ani Opeře, jen v IE6.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0