Autor Zpráva
littlemaple
Profil
Zdarec, založil jsem takový malý projekt, http://www.littlemaple.net/hlad/ a zajímalo by mě, co si o tom myslíte. Samozřejmě nejde o design, bo ten je prostě z DokuWiki, ale o to, jak si myslíte, že by to šlo vylepšit, nějaké nápady rozvoje toho webu, zlepšení funkčnosti atd. Nebo názor na to, jestli má takový web budoucnost.

Hm? Dík.
xthomas
Profil
docela zajímavý :)

právě dnes jsem řešil co uvařit z těstovin, dvou rajčat a cibule, asi tam pošlu recept :)
Railbot
Profil
právě dnes jsem řešil co uvařit z těstovin, dvou rajčat a cibule, asi tam pošlu recept :)
:))) to mě pobavilo, dobrý. Ten recept by mě zajímal. Jednou jsem vymyslel recept, který se skládal z pytlíku rýže a maggi koření, delikatesa :))

Jinak k nápadu webu - je to dobrý nápad (študákům se podobné recepty budou jistě hodit), i když design DokuWiki mi nepřijde zrovna nejlepší/nejpřehlednější. Svému účelu to však jistě zcela stačí.
Borsa
Profil *
Ahoj, když se koukneš na www.outdoorforum.cz, někde tam najdeš celé vlákno o tom, co se dá vařit v horách a podobných akcí se spoustou receptů a nápadů, všechno jsou to poměrně dobrá, rychlá a hlavně výživná jídla, protože to slouží jako potrava horolezce :) Snad ti to pomůže, případně můžeš taky nějaký recept přidat ;-) S pozdravem Borsa
Borsa
Profil *
Ahoj, když se koukneš na www.outdoorforum.cz,[/i]
Oprava: www.outdoorforum.cz
japlavaren
Profil
je to mozne, dnes pozeram asi 4. web co ma akologo nakusnute jablko...hruza
jonge
Profil
japlavaren
je to mozne, dnes pozeram asi 4. web co ma akologo nakusnute jablko...hruza
Přesně, a ještě k tomu to není web o Mac OS. :o)
habendorf
Profil
Jednou jsem vymyslel recept, který se skládal z pytlíku rýže a maggi koření, delikatesa :))

Já jednou na koleji vymyslel recept, který se skládal ze špaget a volejovek. Pěknej hnus :o)

Ovšem moje topinky dělaný na otočený žehličce se staly strahovskou legendou :o)
Morasino
Profil
Ovšem moje topinky dělaný na otočený žehličce se staly strahovskou legendou :o)

Jdu to vyzkoušet :-)
littlemaple
Profil
Zdravim!

Railbot
Chtel jsem, aby to vypadalo jako Wikipedia, protoze tak to budou lide
umet ovladat, ihned budou vedet co to je (Wiki), jak to funguje a co s tim. Hlad
je urceny i pro neinformatiky a ti kdyz vidi design Wikipedie, pak chapou, ze to
je nejaky podobny system a nemusi premyslet nad tim, jak to ovladat (coz je
hlavni rozhodovaci faktor v momente, kdy si rekne: "Pridam mu tam neco, nebo
nepridam?").

Borsa
Díky za tip :) .

japlavaren, jonge
Mohl bych tam dát třeba nakousnutého tučňáka ;) ...
koudi
Profil
Mohl bych tam dát třeba nakousnutého tučňáka ;) ...
To by bylo originální, směle do toho :)
Lexter
Profil
Řeknu to takhle:

Měl jsem hlad a tak jsem si udělal Text toto.

tedy tím chci říct, že se mi stránky líbí a možná dneska napíšu receptík :) Asi na banány zalévané pomerančovým karamelem :)
ppooler
Profil
Je to dobrý nápad, myslím že takový web má smysl,-Hlad bude jak se zdá čím dál tím více aktuální téma, takže chválím tento počin...
Petr Tichý
Profil
Pokud se lidé ve Wiki vyznají, tak je to dobrý nápad.
Osobně nemám rád Wiki na malé projekty (tj. vše kromě wikipedie :), protože je nepřehledná a zbytečně složitá.
littlemaple
Profil
Lexter
Super :) . Díky!

Petr Tichý
Wiki je dobrý nástroj, hlavně pro takovou nezávaznou spolupráci lidí. Hlad je malý projekt, ale Wiki je jen řešení, jak recepty poskytnout a tvořit.

Pak záleží na tom, jaký systém je použit. Já nemám rád MediaWiki z Wikipedie na malých projektech, protože je pro ně příliš předimenzovaná, asi jako phpBB na malinká fóra apod. Proto jsem použil DokuWiki (a jen oskinoval, aby vypadala jako MediaWiki). Ta je podle mě na takový projektík jako Hlad akorát :) .
Lexter
Profil
Ta je podle mě na takový projektík jako Hlad akorát :) .

Já ti nevím, ale za nějaký čas, pokud to nepadne, nemusel by z toho být zas až tak malý projekt, sám mám receptů, jako když ------ a občas napsat můžu, jestli se tak budou chovat i další, poroste to :)
WertriK
Profil
No co se týká projektu tak špica !
Sám bývám na koleji, takže to je pro mě určitě užitečný webík :)

Ještě by mě zajímal recept na placky z ovesných vloček :)
littlemaple
Profil
Lexter
No, to není špatná idea :) . Přemýšlel jsem o tom a DokuWiki bude určitě stačit i potom, jen bych pak asi přistoupil k nějakému redesignu a dal tomu asi vlastní tvář a použitelnější prostředí. Do té doby to ale nechám tak. Pokud Hlad přitáhne nějaké lidi, tak chci aby to bylo především na obsah, ne na vzhled :) .

WertriK
Hm, koukám, že ten recept skončil na mém záblesku chtění ho vložit :D ... Budu se snažit ho co nejdřív napsat :) .
littlemaple
Profil
Kdyby to tu jeste nekdo dohledal, tak probehla zmena adresy na http://hlad.javorek.net.
dsx
Profil *
Zajímavý nápad, rád bych přispěl nějakým receptem, ale bohužel mě žádnej nenapadá.
Takhle popis na nějakej super alkoholickej driják, to jo :D ale recept :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0