Autor Zpráva
Vion
Tak mě napadlo, že bych mohla zkusit udělat taky nějakej web, když jsem to tady pročítala a viděla všechny ty stránky. Přijde mi to hrozně zajímavý. Něco jsem zkusila, ale protože jsem momentálně nevěděla, jakej bych tomu dala obsah, tak je to taková blbovina....
tady
jinak bych se chtěla zeptat, jak to udělat, aby v IE nebyl ten modrý rámeček kolem odkazu, ale byl v té barvě jak v mozille, děkuji.
filip186
Zkus vyřešit pozadí, nenavazuje na sebe a vypadá to divně.
Davex
Doporučuji znovu přečíst podmínky zobrazování reklamy na tom freehostingu, protože úvodní stránka je nesplňuje.
Tomáš Langer
na ten problém s tím obrázkem by mělo stačit dát do csska: a img {border:0px;} a na wz nejsou povolené úvodní stránky
niky
Profil *
Hodně zajímavý a originální obsah... :D

Jinak ten obrázek na "vstupní stránce" se načítá docela dlouho, chtělo by zmenšit jeho velikost (229 KB je moc).
Tomass
Profil *
- nenavazující pozadí
- obsah bych možná centroval

- Navštívil si tento web
- tak si nebyl jediný
- honěním se za informace
- že si zde byl
- promarnil si 2 minutu

jinak vtipné, originální, graficky povedené
Mistr
na ten problém s tím obrázkem by mělo stačit dát do csska: a img {border:0px;}
A pokud ještě nejsi tak skamaráděná s CSS, lze použít i přímý zápis border do kódu stránky, a to:
border="0"

Další informace viz http://www.jakpsatweb.cz/html/obrazky.html#img
tozi
:D tak tato stranka ma pobavila , nebudem hodnotit grafiku ani kod.ale obsah je masaker :D
Petr Tichý
No - zajímavé. Nevím jak je to možné ale skoro celé jsem to přečetl. To se často nestává.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.