« 1 2
Autor Zpráva
Plaváček
Profil
Dexter

Ještě doplním, že zajímavý design pro web věnující se hrám, jsem zrovna nedávno viděl.
Viz http://www.greatgamesexperiment.com/games/ .


Tomu tvému prostě chybí trochu té moderní šťávy, grafická myšlenka, na které by se dalo stavět.
Dexter
Profil *
Snad mě omlouvá fakt, že o změně kódu ses v prvním příspěvku fikaně nezmínil.
Stejně tak jsem se fikaně nezmínil o tom, že by někdo měl kód hodnotit.

Jasně, jsme pitomci a ty jsi gényjus, že…
Přesně tak.
Plaváček
Profil
Dexter

Také jsem tvůj kód nehodnotil, pokud vím. Jenom jsem zjišťoval, proč se mi stránka stahuje půl minuty. To jsem taky nesměl?
Timy
Profil
Dexter
Design se mi moc nelíbí, protože je takový nepřehledný. Musí tam být ten pravý sloupec? Není tam prakticky nic extra zajímavého, kdyby se odstranil a protáhl se obsah, web by podle mě byl přehlednější. Dále ten stín kolem webu není hezký, v rozích není dodělaný. Dále bych podtrhl ty odkazy "recenze" a "Preview" (btw zrovna to Preview nejde skoro přečíst, špatný kontrast). Zkusil bych taky zvětšit mezery mezi jednotlivými články či spíše perexy, například text "01.03.2007 l Dexter l Preview na dex-site.com" patří k tomu hornímu nebo dolnímu článku?
Dexter
Profil *
Ještě doplním, že zajímavý design pro web věnující se hrám, jsem zrovna nedávno viděl.
Viz http://www.greatgamesexperiment.com/games/ .


Tomu tvému prostě chybí trochu té moderní šťávy, grafická myšlenka, na které by se dalo stavět.

No ten web je hezký, ale to je podlě mě jeho problém. Naprostá nepřehlednost. Nějak si nedokáži tak nějak vysvětlit, že těm, jenž jsi myslí, jak hodnotí na profesionální úrovni (nemyslím zrovna tebe), se zdá něco takového dobře zvládnuté. Jsem tedy zvědav, kdo se se mnou bude hádat o tohle:

Hrej.cz má nejlépe zvládnutý web v ČR. Nejlepší design, zásady přehledonsti, funkčnost a snad i ten kód.

Jinak to, že můj web potřebuje nějaký modernější prvek si myslím taky a tak se konečně k něčemu dostáváme.

Také jsem tvůj kód nehodnotil, pokud vím. Jenom jsem zjišťoval, proč se mi stránka stahuje půl minuty. To jsem taky nesměl?
Kdo říká, že jsem myslel větu " Stejně tak jsem se fikaně nezmínil o tom, že by někdo měl kód hodnotit. " na tebe a kdo říká, že jsem jí myslel tak jak ty si nejspší myslíš?
Dexter
Profil *
Design se mi moc nelíbí, protože je takový nepřehledný. Musí tam být ten pravý sloupec? Není tam prakticky nic extra zajímavého, kdyby se odstranil a protáhl se obsah, web by podle mě byl přehlednější. Dále ten stín kolem webu není hezký, v rozích není dodělaný. Dále bych podtrhl ty odkazy "recenze" a "Preview" (btw zrovna to Preview nejde skoro přečíst, špatný kontrast). Zkusil bych taky zvětšit mezery mezi jednotlivými články či spíše perexy, například text "01.03.2007 l Dexter l Preview na dex-site.com" patří k tomu hornímu nebo dolnímu článku?

To trochu vypadá, jako kdyby ses na ten web skoro ani nepodíval.
Railbot
Profil
Dexter
Ať se na ten web dívám jak se dívám, všechny nedostatky a výtky vůči designu, co vypsal Timy vidím a vím, jak to myslí. Tak kde je u tebe problem v porozumění?
Gekon
Profil
Dexter
Rád bych tvůj web zhodnotil, ale už jsi ho asi radši vymazal. Tak jako tak, podle příspěvků výše by si normální člověk myslel, že máš spoustu kvalitních námětů na zlepšení, ale ty ne, stojíš si za svým, prudíš ty, kteří se namáhali ti poradit a ještě jsi vskutku arogantní a drzý. Pche.
Dexter
Profil *
Ať se na ten web dívám jak se dívám, všechny nedostatky a výtky vůči designu, co vypsal Timy vidím a vím, jak to myslí. Tak kde je u tebe problem v porozumění?

To je právě jedna věc co se mi vůbec nezdá. Ten design byl dělán kvůli maximální přehlednosti na úkor různých grafikcých prvků. To mi řekl každý. Takhle mi to připadá, že jste se na web podívali, viděli změť textu a tak jste si řekli, že je to nepřehledné.

Rád bych tvůj web zhodnotil, ale už jsi ho asi radši vymazal. Tak jako tak, podle příspěvků výše by si normální člověk myslel, že máš spoustu kvalitních námětů na zlepšení, ale ty ne, stojíš si za svým, prudíš ty, kteří se namáhali ti poradit a ještě jsi vskutku arogantní a drzý. Pche.

No, nevšiml jsem si, že bych ho smazal. A pravda. Nejsem normální člověk a jsem arogantní.
Railbot
Profil
Dexter
Takhle mi to připadá, že jste se na web podívali, viděli změť textu a tak jste si řekli, že je to nepřehledné.

Začinám pochybovat o tom, že umíš číst. Opravdu chceš tvrdit, že se na to například Timy podíval letem světem a stručně napsal, že je to nepřehledné? :)

Timy ti jasně vyjmenoval nedostatky (stíny u rohů opravdu nejsou například) a návrhy na zlepšení (odstranit pravý sloupec, kde je jen zbytečná anketa a nástěnka, rozšířil by se tak samotný obsah a bylo to přehlednější), stejně tak s kontrastem odkazu Preview v obsahu, vážně jde horko těžko přečíst a jiná barva spolu s podtržením by byl dobrý krok.
Gekon
Profil
Dexter
Promiň, kliknul jsem na ten první odkaz a nevšiml jsem si špatného tvaru adresy. Takže:
1.) http://crysis.dex-site.com/ - šablona, kterou vydáváš za své dílo.
2.) kód je opravdu dost nepřehledný
3.) co takhle sjednotit CSS do jednoho souboru?
4.) Celý pravý panel bych odstranil, jak už někdo psal.
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0