Autor Zpráva
ceflapoyd
Profil
Ahoj,
rád bych zjistil názor na nové stránky + doladil chybky a byl bych vděčný, kdyby jste mi stím pomohli. Původní verzi jsem dělal taky já..kdysi dáávno :)

redesign
původní verze
dík
Lexter
Profil
Určitě je to změna k lepšímu. Ovšem zdá se mi to se všemi těmi obdélníky poněkud chaotické.

Nejvíce mi na tom vadí, to, že od webu o paintballu bych čekal mnohem veselejší barvy.
ceflapoyd
Profil
Lexter
jj souhlasim stim, že by bylo vhodnější kdyby to bylo víc barevný a hravý..ale mělo to bejt celkem rychle a nejsem moc graficky zručnej :)
klokyn
Profil
Mne sa to páči. Je to také príjemné, aj keď k obsahu sa to veľmi nehodí :)
ceflapoyd
Profil
klokyn
dík, web měl vypadat uplně jinak, ale nedokazál jsem nápad předat počítači :)
art4web
Profil
Ano všetci majú pravdu, je to sice vylepsenie ale urcite by som podla designu nepovedal ze ide o stranky pre paintballovy team. Na túto tému sa dal vymysliet perfektny design.
Petr Tichý
Profil
Co nějakej maskáč, krev a pěkná fotka kulky? (či obrovské množství rozprsklých kuliček? :)
ceflapoyd
Profil
Petr Tichý
paintball neni o krvy a o kulkách :)
vim že to neni moc vhodnej vzhled, možná až se zdokonalim v grafice, tak ho předělám podle návrhu co mam na papíře :)
Inpocasi
Profil
Text mi připadá chaotický - nechápu proč je nadpis velkými písmeny, obrázek v logu se příliš k tématu nehodí, v pozadí bych vynechal bílou (nebo bych jí dal i pod menu)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0