Autor Zpráva
ala
Profil
Ohodnoťte prosím moje stránky o koních Horseweb.
Tomáš Langer
Profil
No moc nevím jak to má vypadat správně ale v IE7 jsou fotky mimo ten DIV s obsahem chtělo by to zvětšit menu ať je stejně velké jako hlava a obsah....no a ve Firefoxu se to všechno rozjíždí...v css máš asi nastavenou výšku toho obsahu protože všechen text máš mimo teda když je delší...když je zase obsahový div prázdný (fotogalerie) tak ti tam vleze pata...prostě celý web si dělá co chce....
Miloš
Profil
— V Opeře a Firefoxu se to rozpadá.
— Odkazy pomocí 4 obrázků – nevím, kdo bude zjišťovat, kam který odkaz vede. To, že je to v title, nestačí. Dej pod obrázky text (jednoslovný většinou stačí: Dostihy Parkury Chody Barvy koní).
Stránka se připravuje – tak na ni neodkazuj. Návštěvníka okrádáš o čas a trpělivost, tudíž sebe okrádáš o návštěvníky. A nebo – pokud jde o odkazy z hlavního menu – tam aspoň napiš, ke kterému datu (plusminus) hodláš danou stránku spustit a zároveň na nedodělanost upozorni na úvodní stránce. Ale odkazy v textu, které zatím vedou na „stránka se připravuje“, bych opravdu zrušil.
— Z ankety ti vede odkazu na nějaký starý úvod (index3.html)
— Je velmi dobře, že má každá stránka vlastní <title>, ale bylo by vhodné „budovat si značku“, takže do title přidej i název webu. A protože Horseweb je jedno slovo, dal bych ho jako první, tedy například <title>Horseweb — Úvod</title>.
ala
Profil
v css máš asi nastavenou výšku toho obsahu protože všechen text máš mimo teda když je delší...když je zase obsahový div prázdný (fotogalerie) tak ti tam vleze pata...prostě celý web si dělá co chce....
-Výšku jsem už odnastavila, mělo by t být lepší.

No moc nevím jak to má vypadat správně ale v IE7 jsou fotky mimo ten DIV s obsahem chtělo by to zvětšit menu ať je stejně velké jako hlava a obsah....no a ve Firefoxu se to všechno rozjíždí...
V Opeře a Firefoxu se to rozpadá.
-Nějak nevim vůbec co by se s tim dalo dělat, mohli byste mi s tím prosím někdo poradit?

Odkazy pomocí 4 obrázků – nevím, kdo bude zjišťovat, kam který odkaz vede. To, že je to v title, nestačí. Dej pod obrázky text (jednoslovný většinou stačí: Dostihy Parkury Chody Barvy koní).
-Zakomponovala jsem to do těch obrázků, můžu to tak nechat?

Stránka se připravuje – tak na ni neodkazuj. Návštěvníka okrádáš o čas a trpělivost, tudíž sebe okrádáš o návštěvníky. A nebo – pokud jde o odkazy z hlavního menu – tam aspoň napiš, ke kterému datu (plusminus) hodláš danou stránku spustit a zároveň na nedodělanost upozorni na úvodní stránce. Ale odkazy v textu, které zatím vedou na „stránka se připravuje“, bych opravdu zrušil.

-"Stránka se připravuje" jsem všude(snad) zrušila.

Z ankety ti vede odkazu na nějaký starý úvod (index3.html)

-Pozůstatek z minulých pokusů, zrušen.

Je velmi dobře, že má každá stránka vlastní <title>, ale bylo by vhodné „budovat si značku“, takže do title přidej i název webu. A protože Horseweb je jedno slovo, dal bych ho jako první, tedy například <title>Horseweb — Úvod</title>.
-Doděláno.

Moc díky za konstruktivní rady;)

Můžu se zeptat jak se vám líbí to logo?
Miloš
Profil
To rozjíždění eliminuješ docela snadno – obsah celé stránky (tedy od hlavy až po patu) uzavři do jednoho divu (třeba <div id="celastranka"> a tomu divu nastav následující:
width: tolik_a_tolik_px;
margin: auto; (nebo margin: něco auto něco auto; prostě vlevo a vpravo musí být auto) – tím to vycentruješ v současných prohlížečích
text-align: left; – to kvůli starším explorerům, viz centr pro body níže.
Pro body pak nastav text-align: center; – vycentrování ve starých explorerech.

Odkazy pomocí 4 obrázků Zakomponovala jsem to do těch obrázků
To by šlo.
Petr Tichý
Profil
Hodně bylo řečeno. Pokud bych měl říci známku za design: 1/10.
ala
Profil
To rozjíždění eliminuješ docela snadno – obsah celé stránky (tedy od hlavy až po patu) uzavři do jednoho divu (třeba <div id="celastranka"> a tomu divu nastav následující:
width: tolik_a_tolik_px;
margin: auto; (nebo margin: něco auto něco auto; prostě vlevo a vpravo musí být auto) – tím to vycentruješ v současných prohlížečích
text-align: left; – to kvůli starším explorerům, viz centr pro body níže.
Pro body pak nastav text-align: center; – vycentrování ve starých explorerech.

-Ve firefoxu se to pořád rozjízdí, ještě s tím zabojuju

Hodně bylo řečeno. Pokud bych měl říci známku za design: 1/10.
-Na těch stránkách jde hlavně o ty články a o funkčnost. Na funkčnosti pracuji a co se týče designu zkusim ještě něco vymyslet, ale žádný "designer" nejsem....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0