Autor Zpráva
kamča
Profil *
ahojda, prosím o kritiku těchto stránek http://larry.kamaradi.com - jsou to moje úplně první stránky a dnes vím, že mají hafo chyb a nešvarů, proto jsem se rozhodla je úplně celé předělat - ale třeba jsem neodhalila všechno na co si dát příště bacha..budu moc ráda za vaše připomínky, názory a RADY ;o)
ještě se chci zeptat - jediné, v čem jsem zatím schopná něco dělat je FrontPage, ale mám možnost tvořit je ještě v Dreamviewru..který z těchto prográmků je lepší? a ještě bych vás chtěla poprosit - své případné názory pište srozumitelně pro laika ;o) díky..
Marty
Profil
Tak co se týče těch prográmků, tak pokud bych si musel vybrat z těchto dvou, volil bych Dreamviewer. Příjde mi srozumitelnější a píše v něm docela dost lidí.
Marty
Profil
A co se týče těch stránek:
1)Na úvodní stránce nedělej ten text pomocí obrázků. Jednak je okolo těch písmen vidět to prázdný bílý místo a působí to lacině, a taky roboti neumí přečíst text z obrázků, takže příjdeš o klíčová slova.
2)V prohlížeči mám nainstalované nějaké toolbary a tím pádem jsem nemohl kliknout na pár posledních tlačítek v menu, prostě se mi ukryly a scrollovátekem se tam nešlo dostat.
3)Možná bych uvažoval o předělání tlačítek v menu do html, s těmi obrázky se to docela nepříjemně dlouho načítá.
4)Pokud tlačítka necháš, tak by stálo za to je nějak vhodně po stranách ohraničt, takhle to působí na mé oči, jako že to má ještě někam pokračovat.
RiZe
Profil
kapičku ostrouhaný obrázek , zkus změnit vzhled počítadla (to černý), nebo ho CSSkem schovej
kamča
Profil *
nebo ho CSSkem schovej a to se dělá jak? :o)

Marty: díky moc!
1) naprostý souhlas
2) jak tohle můžu odstranit? změní se to, pokud nebude menu z obrázků?
3) ok
4) ok

ps. momentálně mám tlačítka udělaná tak, že se po kliknutí načte celý nový rám (což je blbost) aby se mi rozbalilo menu, kt je pod tím tlačítkem schované..jak udělat, aby se mi po najetí myší na tlačítko rozbalilo menu dalších x položek vedle nebo přes ostatní tlačítka (tj jedno) aniž by se celý rám znovu načítal a já si mohla myší vybrat na co kliknu? snad jsem to napsala srozumitelně;)
Mistr
Profil
Já bych ještě připojil poznámku k otevřeným položkám v menu. Na mě působilo rušivě ono zvětšující se písmo při najetí myškou na odkaz. Já bych to tedy osobně změnil. Nicméně závěrečný ortel nechávám na autorce a správkyni webu.
Kráťa
Profil
Co ty obrázky v menu udělat menší? Možná to celé udělat bez rámů a to menu načítat do <iframe>? To by nebylo tak těžké předělat, přitom by to menu zůstalo v samostatném souboru. Tam by se pouze změnilo to <base target="main"> na <base target="_top">

Podle mě by stačilo, otevřít si ty jednotlivé soubory v Notepadu a hned za body vložit ten iframe, např. do souboru vychova.htm přidat pouze:

<body bgcolor="#CCBA7E">
<iframe src="tlacitka_vychova.htm" width=130 height=2000
frameborder="0" align="left"
scrolling=no name=menu>
</iframe>

Já vím, není to úplně to pravé profi, ale začátečník si s tím poradí a nemusí umět kód.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0