« 1 2
Autor Zpráva
tiso
Profil
JaroD = ďalší čo nechápe písanému textu - dovi, dopo...
Táto diskusia má svoje pravidlá (doporučujem Ti ich prečítať) i spôsoby výkladu niektorých vecí, ktoré ako niekto kto tu je pol dňa nechápeš, vysveľovanie je nadlho...
YoSarin
Profil
JaroD + MartinSud
Pánové, jen tak dál - já se rád směji a díky Vám mám život zase o něco delší...
Jestli jste si nevšimli, tak jediný, kdo někoho uráží, jste vy dva "vyspělí jedinci". Odpovědi na Vaše útočné příspěvky jsou psány s takovým nadhledem, že to snad ani není možné.
Smekám především před Plaváčkem (za to "stádo Plaváček"), Railbotem (Eva a Vašek :-D) a Koudim ("Plaváčkova 'samohana'").
JaroD
Padaj do postele, lebo ta vyrafem s varechou!
Jo, takhle řešíte vy dospělí problémy s kterými si nevíte rady?
No, budu od Vás pozdravovat v mateřské školce, mám se ještě hodně co učit.
IvoHozan
Profil *
YoSarin

Aspon jeden trtkospas sa nasmial :-D na dvoch inteligentnych jedincoch a stade volov...
quinux
Profil
JaroD
Padaj do postele, lebo ta vyrafem s varechou!
Fascinují mě lidé, kteří dokážou odhadnout tak skvěle věk aniž by dotyčného kdy viděli. Obzvláště, když oni sami jsou ještě v pubertě ;o)

Datum registracie mam dnes, lebo na podobne fora uz nechodim, nepotrebujem hromadne onanovat na diskusiach, svoj cas radsej minam efektivnejsie a venujem sa svojim firmam.
Když se tak efektivně věnuješ svým firmám a po diskusích nechodíš, tak proč ses registroval? Vždyť registrace je tady povinná jen do sekce hosting :)

On si chcel hodnotit obsah blogu
Tak to měl napsat.
HeWeR
Profil
MartinSud
nepochopil si to zdôraznenie a hráš sa tu na experta
Jn, já si rád hraju na experta. Taky si rád hraju na slušného a inteligentního člověka. Nechceš se taky připojit ke hře?

bohužial toto sú 2 vety, len mi ušlo jedno veľké písmeno na ako...
Ušlo. Aha. Tak to je něco jiného.

Nepřůstřelnou výmluvu, že mi něco "ušlo" vytáhnu při nejbližším diktátu na učitelku.

Si veľký expert, ale dve laické vety spájaš za jednu
Když čtu text, čtu ho jako parser. Textová komunikace je prakticky značkovací jazyk. Pokud neukončíš větu (ano, znamenénko "?" samo o sobě větu neukončuje), je to jako chyba při "programování". A já jako parser můžu tu chybu přeskočit, ignorovat, vyhodit error, a nebo zpracovat tak, jak mi to připadá nejlogičtější. A zpracoval jsem to jako dvě věty.

RH pre mňa nedokázal prakticky nič
Jednu věc si ty, narozdíl od Hulána, dokázal. Poštvat proti sobě hromadu inteligentnějších, vyspělejších a chytřejších lidí než si ty sám.

<Hulan style>
A nemyslím tím jen sám sebe, ale i ostatní diskutéry :o)
</Hulan style>

JaroD

Pre ludi co si chcu pohovorit (…) podiskutovat gramatiku, odporucam pokec.sk, jazykovy ustav, alebo libimseti.cz.
Ale hodnocení obsahu webu je také o hodnocení gramatiky.

zabezpecil debatami o 30 cm penisoch
o 26 cm penisech

malokto je tu taka kapacita, ako oni
Ajaj… Plaváčku, Railbote, habendorfe, koudi či Nox_lbc, běžte se příště raději zahrabat.

Inak by sa mal zaviest neviem ci zakon, alebo pravidlo ako v USA, ze do online diskusii sa nesmu zapajat deti mladsie ako 13 rokov.
Vím, že v USA se nesmí registrovat dítě mladší 13 let. O diskuzích jsem nic neslyšel. Prosím, pouč mě (+ odkaž na nějáký důvěryhodný zdroj).

bye
Bye, bye, baby.

Lock pls. Ještě by se mohla záhadně objevit 3. slovenská identita…
JaroD
Profil
to Yosarin: ja som zacal normalne a tak som aj pokracoval.
to quinux: ze ty prave vies, ze som v puberte, no ok, ked myslis...

"Když se tak efektivně věnuješ svým firmám a po diskusích nechodíš, tak proč ses registroval? Vždyť registrace je tady povinná jen do sekce hosting :)"

Najprv som skusal prispiet bez registracie, ale neslo to. Tak som sa skusil zaregistrovat, meno pod ktorym som chcel prispiet, bolo obsadene, tak zrejme preto to neslo bez registracie, a? este nieco?

"Tak to měl napsat."

Suhlasim, mal to napisat radsej 5x a hrubo. Niektori to mozno hned z textu nepochopia...

"Ale hodnocení obsahu webu je také o hodnocení gramatiky."

No, ked myslis, ze je to aj o hodnoteni gramatiky. Ale co to vidim, zrazu uz niekto chape, ze si chcel nechat ohodnotit obsah. Tak ok.

"o 26 cm penisech"

Nezvyknem skumat Hulanov penis, ale ked to bavi teba, no ok. Mna do toho nic.

"Ajaj… Plaváčku, Railbote, habendorfe, koudi či Nox_lbc, běžte se příště raději zahrabat."

Presiel som si ich stranky, a? Dokazu xHTML, css, php, este tak MySQL? Uz som pisal, ze nech sa nehodnotia jeho schopnosti, neviete s kym mate tu cest, tak sa zdrzte komentarov. Oni toho dokazu viac ako "programovat" PHP a "programovat" MySQL, ako to maju poniektori uvedene. Tu sa nebavi len o vyvoji stranok, ale o projekte, o ktorom sa ztade nesniva nikomu. Samozrejme, pokial niekto z tade robi na novej technologii v assembleri, c, c++ (samozrejme, ovladaju toho viac) a pise sa o tej technologii v IT casopisoch, sorry. O co ide, nepoviem radsej. Takze este raz prosim, nehodnotit niekoho schopnosti.

"Inak by sa mal zaviest neviem ci zakon, alebo pravidlo ako v USA, ze do online diskusii sa nesmu zapajat deti mladsie ako 13 rokov.
Vím, že v USA se nesmí registrovat dítě mladší 13 let. O diskuzích jsem nic neslyšel. Prosím, pouč mě (+ odkaž na nějáký důvěryhodný zdroj)."

Ano, jedna sa zrejme o registraciu. Az tak odlisne to zase nie je, kedze na vela for treba registraciu. Ale vlastne, ved ja ani nemusim poznat podrobne americke zakony. Nezijem tam, firmu mam v anglicku...

"Lock pls. Ještě by se mohla záhadně objevit 3. slovenská identita…"

Locknut sa to pokojne moze. Martin si este mozno chvilku z vas bude robit srandu, ale ja uz nebudem prispievat a idem radsej robit a zarabat.
Michalek
Profil
Když už jsme OT a brzy se to tu zamkne...
Radek Hulán má konkurenta, není to Dr. Ík (nebo jak?), hádejte jak se jmenuje?
Jéje, já už bych měl vlastně spát, to my takhle k večeru musíme... :-)
quinux
Profil
JaroD
Suhlasim, mal to napisat radsej 5x a hrubo. Niektori to mozno hned z textu nepochopia...
Uvědom si, že jsi na diskusi o webdesignu a v sekci názor na stránku, což znamená názor na celou stránku pokud není uvedeno jinak.
To není nic o nechápavosti, ale ty a ten tvůj Martin to zřejmě nikdy nepochopíte.

PS. pokud nejste schopni příjmout kritiku, tak si nenechávejte raději hodnotit nikdy nic.

ze ty prave vies, ze som v puberte, no ok, ked myslis
Vzhledem k tvým kecům to tak vypadá.
koudi
Profil
HeWeR
Když čtu text, čtu ho jako parser. Textová komunikace je prakticky značkovací jazyk. (...) je to jako chyba při "programování". A já jako parser můžu tu chybu přeskočit, ignorovat, vyhodit error, a nebo zpracovat tak, jak mi to připadá nejlogičtější. (...)

Nic ve zlym, ale zřejmé si opravdu ještě mladíček. Kdyby jsi byl vyzrálý a moderní 'programovací nástroj', tak místo chyby, či špatného zpracování vyhodíš vyjímku :)
HeWeR
Profil
JaroD
Dokazu xHTML
A dokážeš to taky správně napsat?

neviete s kym mate tu cest, tak sa zdrzte komentarov
Děkuji za upozornění. Příště budeme raději držet hubu – od toho je přece diskuze.

assembleri, c, c++
Jak Psát Web.

a idem radsej robit a zarabat.
Moje řeč.

Vždycky jsem uznával autority, které něco umí, a ne "pochybné identity", které tvdí, že "něco" umí. Od tebe (či tvého kámoše) jsem kromě templatu WordPressu a pár totálně nezajímavých článků, nic jiného neviděl.

koudi
vyhodíš vyjímku
Je to osobní. Nemám rád vyjímky :o)
Nox_lbc
Profil
HeWeR
Nemám rád vyjímky :o)

vyjímka nebo výjimka? ;)
Miloš
Profil
HeWeR
JaroD
Dokazu xHTML
A dokážeš to taky správně napsat?

Ale co když to myslí tak, že provede důkaz?
jonge
Profil
Stejně je zvláštní, jak se může rozpoutat taková bouřlivá diskuse plná nadávek jen kvůli třem otazníkům :o)
quinux
Profil
jonge
Stejně je zvláštní, jak se může rozpoutat taková bouřlivá diskuse plná nadávek jen kvůli třem otazníkům :o)
Největší bitvy vždycky vznikaly kvůli největším kravinám ;o)
Nox_lbc
Profil
Aspoň je sranda, no ne? ;)
Railbot
Profil
Nox_lbc
Až přijde Dero nebo DoubleThink, tak těm to můžes zopakovat :))
tiso
Profil
Nox_lbc - asi tak. A čo sa potom človek o sebe nedozvie... :-)
Acci
Profil
Jenom pro informaci: JaroD a MartinSud mají stejného poskytovatle připojení.
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0