« 1 2 »
Autor Zpráva
satek
Profil *
Prosím o kritiku všech co si udělají čas :) .. předem děkuju
WWW.TAPETYNAPLOCHU.CZ
satek
Profil *
OPRAVA ODKAZU!!!
WWW.TAPETYNAPLOC.HU.CZ
Lexter
Profil
Typicky začátečnický web. když se kouknu na kód vidím jen samé centrován pomocí <center> , ty objekty co chceš mít v centru (vycentrované) obal jedním divem a nastav mu text-align: center;

Grafika se bohužel nedá hodnotit, žádná tam není. Celé to dej na střed.

No já bych asi osobně radil to selé smazat a začít znovu....
Petr Tichý
Profil
Tapety jsou opravdu pěkné. Web čistě začátečnický. Jdi na jakpsatweb.cz a čti o CSS. Pak to bude o něco lepší ;)
satek
Profil *
jo... začátečník to jsem a děkuju za kritiku ... chtěl jsem to celé centrovat do středu ale když mám všechny rámy nastavené na pozici tak už jsem to tak nechal. Mám doma sice učebnici css ale moc jsem se z ní nedočetl oproti webu jakpsatweb. tady jsem našel vše potřebné tak jsem se pustil aspoň do toho co jsem tu pochytil .. ještě jednou díky za kritiku
satek
Profil *
ehm...bloky :D
satek
Profil *
ehm...bloky místo rámy...
mukis
Profil
Jak už všichni řekli, začátečnický web :)
satek
Profil *
jak bylo zde řečeno lexterem není na mých stránkách žádná grafika ... tudíž jsem celý den pracoval na svých stránkách ... nepozměnil jsem kod ... ale dodal 3d grafiku co jsem dotvořil v cinema4d .. není toho sice nijak přehnaně ... ale snad to trošku zlepšilo pohled ... trošiličku :)
satek
Profil *
nikdo nezhodnotí?
mukis
Profil
Myslím si, že 3D grafika na web nepatří. Aspoň ne v takovéhle podobě
satek
Profil *
no tak je to tvoje kritika ... z mého pohledu to nijak neškodí stránkám v tomto vzhledu ... kdybych přidal jiný typ 3d tak by to mohlo vypadat mnohem hůř ... a 3d jako grafiku na webech jsem už hodněkrát zahlídl ... a spíše to vypadalo pěkněji z mého pohledu... ale každý má svůj názar ... takže díky :)
Tomass
Profil *
všichni to už řekli, já bych jen dodal:

- nečitelný font v záhlaví odstavců
- nečitelný font v menu
- spousta oddělovacích čar - až teď vidím, že i s textem..
- hodně divoký kód

k obsahu:
je tám pár tvých výtvorů v Cinemě, dva texty - proč jako Word soubory, proč ne rovnou v textu? - a pár obrázků postahovaných z deviantart. To je trochu málo. Jestli chceš prostě mít svůj web, tak někde vezmi šablonu blogu a bude to vypadat líp.
satek
Profil *
děkuju za kritiku ... k obsahu: pracuju na stránkách sám tudíž tolik času na tvorbu a doplňování obsahu stránek nemám ... jestli je to pár hodinek denně tak je to moc ... většinu času jsem v práci nebo se svým srdíčkem a zbitek času se snažím věnovat stránkám protože mě to baví.... proto obsah je jen tapety které jsem za dobu na netu postahoval nebo objevil stránky s tapetama odkud čerpám ... takže né jen z deviantart :) kupříkladu wallcoo.com ;)
v textu nejsou rovnou protože né většina lidí preferuje četbu přímo na stránce tudíž proto ve wordu. jo .. jen pár výtvorů .. je to tam jenom jako ukázka .. pokud sis přečetl hlavní stránku tak taky víš že se snažím pomáhat ostatním co s weby začínají a rádi by něco ve 3d pro svůj web proto ty 3d ukázky ;) a naposled .. nejde o to jak to vypadá .. jde o to jak se kdo snaží .. já se snažím to zlepšovat jak jen mám čas a s tím asi víc nenadělám ...

font: pokud se ti zdá až tak nečitelný .. no tak to promiň :)
jo .. odělovací čáry ... uvažoval jsem nad něčím né tak moc výrazným .. ale asi je nechám pro lepší pochopení zpráv ... jo ten text není důležitý .. je tam jen tak pro zajmavost ... :)

jo kod pro me je dost uspořádaný podle mých požadavků ... ale věřím že vám se to nijak extremě nelíbí. ečasem se toho snad naučím více .. ale jak jsem říkal .. .zas tolik času nemám... ale snažím se ;)
satek
Profil *
ale díky všem :)
satek
Profil *
:)
Nerghal
Profil *
mna to presunulo na brana.cz ...
satek
Profil *
jojo... proto je pod prvním přízpěvkem napsané OPRAVA ODKAZU!!!.. zapoměl jsem přidat do odkazu tečku :) i mistr tesař se utne.
Nerghal
Profil *
ok uz to ide...

struktura klasicka, dobry napad, avsak designove prevedenie je hrozne, pripomina to designy minuleho storocia...
satek
Profil *
už jsem se tak rozmýšlel nad grafickou změnou ... a jak tak vydím jestli bude čas tak to celé předělám opět :)
satek
Profil *
:)
satek
Profil *
;)
satek
Profil *
:D ... ale na to že to není profesionální tvorba tak mi to stačí :D
Petr Tichý
Profil
Musíš to téma tahat pořád nahoru? Slušně řečeno už buď zticha!
satek
Profil *
a proč? :D
tiso
Profil
satek pretože:
1. kto chcel niečo k webu povedať tak to už povedal
2. na prehľad aké smailíky vieš napísať nie je nikto zvedavý
satek
Profil *
:) dobře :)
Lexter
Profil
satek

Kua táhni už do háje. tak se mi zdá, že takovýchto lidí je zde už více než dost.
satek
Profil *
dá se nějak zrušit tento příspěvek úplně?
Lexter
Profil
satek

Co takhle nemlít pantem, nechat to spadnout až někam do ...... ? Takže už nepiš, já píšu jen proto, protože je to zase nahoře.

Slušel by ti banánek okolo krku.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0