Autor Zpráva
Mars
Profil *
Zdravím a děkuji všem za případné reakce k tomuto webu.
oogi
Profil
Graficky pěkné, jen bych udělal kontrastněji to logo "restaurace Soutok" + zesvětlit odkazy v patičce.
Petr Tichý
Profil
Zesvětlit odkazy v patičce, zvýraznit logo a menu. Hlavně to menu, nějaké pozadí by nebylo? :)

Jinak 7/10 Velmi pěkné.
Railbot
Profil
- nevýrazné logo
- postrádám klikací logo
- špatný kontrast odkazů v patičce
- přijde mi hloupé cpát pod stránku ještě vaše logo, to nestačí odkaz v patičce?
- proč má menu id, když je jediné na stránce?
- seznam v odstavci
- od kdy má tag A atribut alt?
- proč jsou v menu jen samotné odkazy a ne <li>, které tam patří?
one_k
Profil
Mars
velmi pekne.
akorat bych odebral odkaz v paticce a ponechal jen to logo(kdo bude chtit zjistit kdo jste, tomu to dojde)
imho jsem jiz podobny design pred par lety videl od myslim nakeho itala nebo madara(na isolate.cz).
Mars
Profil *
oogi
děkuji
s připomínkou k barvě odkazu v patičce jsem počítal

Petr Tichý
Pozadí na menu nebude
odkazy viz. oogi
Díky

Railbot
1. souhlasím, v záloze je kontrastnější
2. omlouvám se
3. viz kolegové - samozřejmě souhlasím:-)
4. mě to hloupé nepřijde, záleží na podmínkách
5. ach jo, omlouvám se, ale nepovažuji to za prioritu (mimochodem kód ani samotné stránky nejsou zdaleka hotovy)
6. ano správně
7. a kde prosím pěkně, nejsem si vědom takového zvěrstva
8. pravda, menu je tvořeno bez odrážek

Děkuji ti
art4web
Profil
Pekný design, čo sa mi ale graficky nepáči je to menu. Nejak tam nesadne akoby bolo z druhéhe webu. kód nehodnotím.
mukis
Profil
Design se mi líbí, i když podle obrázku v hlavičce a toho sloganu "Zakotvěte u nás" bych ten web tipoval spíš na nějakou loděnici. V patičce jsou nevýrazné odkazy. Kod je taky dobrej, až na ten zmiňovaný alt u <a>.
wimstr
Profil
Kdybych si tam chtěl zajet, rozodně bych chtěl vědět jak to tam vypada...

- chyby mi fotky ubytování, restaurace a okolí

jinak to už ostatní vystihli perfektně
Plaváček
Profil
A mě se to celkem i líbí, i když výhrady se najdou u každého webu.

Především ta šedá v patičce do designu absolutně nezapadá, je zbytečná stejně jako zdvojená navigace.

Nadpisy v textu bych místo zelené asi vyvedl v nějakém odstínu tmavě červené (přibližně jako je pozadí stránky) a zrušil bych ty zelené bordery, které působí zbytečně přísně a jaksi navíc.

Vyhrál bych si s tiskovou verzi (nač je uživateli na vytištěném papíru navigace, ha?).

Hover u odkazů v textu je nesmyslný (proč rušíš podtržení a nastavuješ stejnou barvu jako text? Zkus třeba otočit barvu textu do černé a underline zachovej).

Na stránce Kontakt mi chybí e-mail nebo ještě lépe kontaktní formulář.

Ale jinak je web přehledný a pochopitelný.
Railbot
Profil
Mars
<a class="menici2" href="http://www.mars-webdesign.cz." title="Mars webdesign" alt="Mars-webdesign: firemní prezentace, tvorba www stránek" target="_blank">
<a class="menici" href="http://www.mars-webdesign.cz" title="Mars webdesign" alt="Mars-webdesign: firemní prezentace, tvorba www stránek" target="_blank">
Mars
Profil *
art4web
Díky, menu se mi zdá jednoduché a přehledné, rozhodně by však mohlo být lepší. Co by však nemohlo že?

mukis
Jasné, dík

wimstr
Naprostý souhlas, nejsou fotky, až budou, bude zpracována kompletní fotogalerie i s památkami v okolí


Plaváček
O té "nevhodné šedé" v patičce rozhodně nebudu polemizovat, zkusím si s tím pohrát.
Nadpisy jsem již v královské červené a tmavě červené měl, nakonec jsem však použil tuto. Rozhodně ještě jednou vyzkouším.
Hover jsem již změnil, souhlasím, byl nesmyslný.
Email chybí, protože majitel není moc velký přítel s těmito komunikačními prostředky - brzy bude muset být :-)

Děkuji
Mars
Profil *
Railbot
Díky, toto jsem přehlédl, respektive jsem nahrál špatný soubor na web. Zkoušel jsem s něčím experimentovat.
Ještě jednou dík.
MVK
Profil *
Hezké, moc hezké.
Kolegové už většinu řekli, tak doplním:
- Osobní názor: Celá stránka je barevně nevyvážená se středovou osou a jaksi se kácí doprava - je vystředěná i s menu, které má stejné pozadí jako okolí. Řešení nenabízím, jen mi to nedělá dobře na rovnováhu.
- Obrázky na úvodní stránce (zvlášť ten v hlavičce) jsou přeplácané malůvkami kotviček, kormidelních kol a ornamentálních motivů. Trošku bych to zmírnil.
Někdo již podotkl, že motivem evokují spíše loděnici než restauraci.
- Nevidím horní část rámečku - to je úmysl?
- Kombinace patkového a bezpatkového písma mi u webu nesedí, ale je to věc vkusu.

Obsah:
Trošku strohý. Žádné fotografie, jídelní lístek, mapa, jak hromadnou dopravou, podrobnější popis ubytování (WC je k dispozici na chatce nebo mimo? Vybavení chatky? Dá se v ní topit? Platí se za chatku nebo za osobu?).

Detaily:
- vypustil bych ",-" za částkami
- uvozovky místo značky palce
- číslovka 18-ti v našem jazyce neexistuje

Jen ze zájmu, proč má hlavička "background-repeat: repeat-x;"?
Preload loga s hover v patičce bych rozhodně doporučil.

A ještě si rejpnu: Ta šedá v patičce je opravdu jak pěst na oko.

Ale ještě zopakuji: Nic kritického, velmi hezké. Jen obsah by si zasloužil rozšířit o další informace a fotky.
Mars
Profil *
MVK

...hmm, sám jsem se přikláněl spíš k variantě bez kormidla

- horní část rámečku je úmysl

- ty patkové nadpisy ještě nejspíš změním

- obsah je trošku strohý - průběžně se bude dodělávat, začíná sezona a majitel samozřejmě chce vyjet na web alespoň s něčím

- o fotografiích jsem se již zmínil, chybějící informace budou dopsány...jinak dík za připomínky

- kódově je to neučesané a "dvouverzové" - styly nejsou přepracovány na konečnou verzi ... osobně nejsem zrovna super kóder ...psst

- na té šedé zapracuji, 90% kritiků řeklo NE


- jak jsem již řekl, na obsahu chceme zapracovat a poskytnou hodně zhuštěné informace o památkách a zjímavostech v okolí.

Díky za texty a čas
Lexter
Profil
Jí ti nějak nevím. Ze zkušenosti ale vím, že se tu dost vytýkají stále se opakující styly tvorby a tady mě to přímo praštilo do očí. Tvé stránky jsou postavené vždy na stejném základě stavby stránky. Stejně rozložení..... Je dost vidět, že jsi to tvořil ty. Chtělo by to jiný nápad. O provedení nemluvím, to je na velmi dobré úrovni, takže já bych jen doporučil´. Zkus i jiné styly...
Dingo
Profil *
V celku vkusne, jenom bych mozna jako odrazky <li> dal nejaky malicky obrazek listu, podobnyho co je v logu...
Railbot
Profil
Lexter
Paradox. To samé jsem radil já tobě a nezdálo se ti to :o) Ale jinak máš samozřejmě pravdu. Tohle je vesměs na jedno brdo pokaždé.
Lexter
Profil
Railbot

Máš recht, já jsem se však poučil a snažím se dopídit se jiných stylů ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0