Autor Zpráva
VikingTom
Profil
Ohodněte prosím moje stránky... Moje stránky
Acci
Profil
* Dosti nekvalitní loga
* Chtělo by to klikací logo
* CSS do externího souboru
* Místo br a nbsp používej margin v CSS
* Pravý obrázek předělej do normálního textu

Stránkám ale především chybí obsah
Marty
Profil
Na té stránce(né blog) se mi usekla ta část s kontakty, takže jsem nepřečet ten konec e-mailových adres.
Jinak na těch stránkách toho moc není, chtělo by to alespoň nějaké grafické logo. A možná nějak lépe zvýraznit ten odkaz na stránku o gmailu, skoro jsem to nenašel...
Blog je na tom, co se týče grafiky o něco lépe, ale třeba ten text v shoutbooku(nebo jak se to...) je strašně nečitelnej, prostě má malej kontrast s pozadím.
VikingTom
Profil
Marty
Ta část s kontakty: Musíš mít rozlišení 1024x768 nebo vyšší...
Obsah: Testuji... až to bude dobré, tak dám text... zatím používám blog
GMail odkaz: Zvýrazním...
Shoutbox: nečitelné? mě je to čitelné dost
VikingTom
Profil
Acci
kvalitní loga: to nešlo (Sweb má 1MB kapacitu a jeden soubor má maximálně 500KB
klikací logo: to logo by nebylo moc hezké (zkoušel jsem)
CSS: css nevim co je?! ( v blogu to jsou myslim Kaskádovité styly - promiň, jsem začátečník
CSS2: -II-
pravý obr.: stejně jako logo (zkoušel jsem)
Marty
Profil
VikingTom

No za prvé není dobré optimalizovat pro rozlišení vyšší a stejné jak 1024*768, znám spoustu lidí, co
ještě používají 800*600, a za druhé já mám 1024*768 a kontakty se stejně nezobrazily(možná za to můžou toolbary).
Marty
Profil
A co se týče kontrastu v tom shoutboxu, tak ho zkus project testem kontrastu na:
http://www.sovavsiti.cz/kontrast/
Acci
Profil
kvalitní loga: to nešlo (Sweb má 1MB kapacitu a jeden soubor má maximálně 500KB
Tak změň hosting

klikací logo: to logo by nebylo moc hezké (zkoušel jsem)
Nechápu

CSS: css nevim co je?! ( v blogu to jsou myslim Kaskádovité styly - promiň, jsem začátečník
http://www.jakpsatweb.cz/css
VikingTom
Profil
kvalitní loga
Tak změn hosting... Zkousel jsem ruzne freehostingy*: Webz (reklama), Mujweb ( strasne dlouha adresa),Sweb (super)... *neplacené

klikací logo
nesplnovalo W3C valid
CSS: ok

To Acci
Marty
Profil
Až na tu reklamu je webzdarma asi nejlepší freehosting, co znám.
A podle mě to ani s tou reklamou nebude tak horký, umožňujou jí posunout na spodek stránky a když se šikovně začlení do vzhledu webu, na grafice to rozhodně neubere.
Myslím že za tu reklamu jsou poskytované služby(php, mysql, 50mb) docela slušnou odměnou.
Mistr
Profil
Já nemám moc rád takové ty fórky, kdy se okno otevře na celý monitor a nemá možnost jak jej zavřít. Myslím, že kombinaci ALT + F4 asi příliš běžných uživatelů webu nezná, takže o tom bych považoval. Myslím, že užití v úvodu zmíněného prvku v případě tohoto webu nemá nějaký velký význam.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0