Autor Zpráva
simonek
Profil
prosím ohodnoťte tento web. ocením i připomínky
díky!
ppooler
Profil
Logo se mi líbí- jsou to vzhledově takové typické stránky pro hudební školu, pár nedostatků:
1. Nefunkční odkazy
2.Obrázky v PNG se načítájí dlouho- mají kolem 200 Kb- a šlo by to i na 10 KB...
3.Chybí doctype.


ale design je dobrý...
DJ Miky
Profil
Obrázek školy je na úvodní stránce zmenšen jen pomocí atributů - co takhle zmenšit i ten původní obrázek, ať nezabírá tolik?

Dále chybí označení aktuální sekce.

A ještě v horním obrázkovém menu chybí alty u obrázků...
quinux
Profil
simonek
Půlka webu hází 404ku.
Chtělo by to nějak líp zvýraznit menu.
Odkazy na PDF soubory bys měl označit a nejlépe i oddělit od ostatních odkazů.
Mistr
Profil
simonek
K tomu, co již bylo napsáno, jen doplním:
(1) Dle mého názoru málo kontrastní menu (tmavě šedé písmo na světle šedém pozadí).
(2) V menu neexistuje HOVER efekt.
(3) V patičce působí jako "pěst na oko" nápis Schimpanze. Proč je tak ukrutně zvýrazněn?
(4) Stále stejný titulek stránky (tag TITLE v části HEAD).
(5) Když se ještě vrátím k tomu kontrastu, o není příliš kontrastní ani text v "hlavním" rámečku.
(6) Některé odkazované stránky nefungují, ale to asi víš sám lépe než já, které to jsou.
MVK
Profil *
Po pravdě řečeno, se mi stránky vizuálně nelíbí. Důvody:
1. Obrovské logo zbytečně zabírá prostor. Adresa v logu naprosto přebíjí veškerý grafický efekt = nevhodná barva, celikost i umístění.
2. Hezké obrázky stavby, ale souvislost s obory mi uniká. Hudební obor = jaro, výtvarný = léto, atd. Nepochopil jsem. Zato vidím, že zajímavé informace jsou opět zatlačeny dolů obrovským menu s minimální informační hodnotou.
3. Špatně kontrastní menu a osobně nemám rád šedé plochy ve webech.
4. Špatně kontrastní světle šedé písmo na relativně tmavém podkladu.
5. "Rámečkový" vzhled - tj. orámování na bílém podkladu.
6. Další pojmenovali kolegové dříve (title, nezvýrazněná aktuálně spuštěná položka v menu apod.)

7. Struktura:
Těžko se posuzuje, když je většina odkazů nefunkčních. Přesto je vhodné, aby stránky začínaly aktualitami, když už je plánujete (odkaz v menu).
Odkazy na soubory ve formátu Word? Nešel by rozumný formát PDF nebo přinejhorším RTF? Ne každý má Word a ne každý má správnou verzi Wordu.

Sem tam nějaký překlep: "Organicační řád 2007"

Chválím mapu v kontaktech, ale hodil by se odkaz na větší (názvy ulic mi docela schází).

kód (letmo):
8. Definice jazyka za title přivolává problémy s diakritikou v title.
9. Zbytečná konstrukce s přebytečnými DIV:
div align="center"
div id="vsechno"
div id="hlavicka"
10. Zbytečná kombinace atributů a CSS vyvolává zmatek - především v autorovi až ty stránky bude za pár měsíců předělávat.
11. Menu v seznamu má něco do sebe.
12. Vynechané úrovně nadpisů - proč?
13. O obrázcích výše u kolegů.
simonek
Profil
díky všecno co řikáte je pravda. stránky jsou zatím ve verzi 0.0 ale tlačili na mě, abych tam dal to nejnutnější a teď nic?
oogi
Profil
Pěkné logo, místo obrázků toho kostela bych dal vpravo nahoře obrázky týkající se daných oborů.
Inpocasi
Profil
Vadí mi tam chybějící dolní okraj.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0