Autor Zpráva
WebProfík
Profil *
Prosím o zhodnotenie prezentácie: http://www.kadernictvovb.host.sk
marvas
Profil
nádhera
Railbot
Profil
Pokud je to míněno vážně (jako že asi ne), tak je to celé špatně. Viz. jakpsátweb
Lexter
Profil
nedostal jsem se přes vstupní stranu, to je opravdu velmi zajímavé, tedy mohu pouze hodnotit vstupní stranu: Zrušit.

8ha tak už se mi to načetlo: takže zapracuj na grafické stránce, rámy nepužívej, promákni formátování textu, najdi si na netu základy přístupného webu, kolegové jistě poskytnou link. nedělej navigaci jen obrázkem, ale vlož pod ni třeba textovou vrstvu, nepodtrhávej ni co není odkazem. Dále to chce logo, žádné tam není.


Öpravud zajímavé


datum a čas vyhoď, nezobrazuje se ti dikakritika.

Prostě smáznout a začít znovu...
tiso
Profil
Najlepšie bude, ak sa tvobou stránok pre druhých nebudeš zaoberať a celé to zmažeš... Prečítaj si niečo o prístupnosti, použiteľnosti a tvorbe beztabuľkových CSS layoutov, poprezeraj si stránky v CSS galériách a nerob stránky s postupmi z minulého storočia...
Lexter
Profil
Ps: Nebo si z nás přestat dělat prdel
Miloš
Profil
Zbytečná (zdržující, neboli obtěžující) vstupní stránka. Proč?
Nadto: Táto stránka je vyrobená pre rozlíšenie 800 x 600 !!! – To nikoho nezajímá a nepočítej s tím, že někdo bude kvůli tobě měnit rozlišení. Nebude. I když za tím budeš mít třeba 50 vykřičníků
Bezchybný priebeh garantujeme s prehliadačom Microsoft Internet Explorer 5.x !!! a prehistorický MSIE 5.x má dneska v počítači kdo?
Návštěvník bude nanejvýš předchozí nesmysly ignorovat a když mu web nebude fungovat, půjde jinam.
A tohle je co?: – tomu se říká obtěžování návštěvníka nevkusnou zbytečností.

Ke zbytku se nemám sílu vyjadřovat – rámy jsou pro takový web prehistorická obludnost, tlačítka ja „grafika“ vůbec jak z minulého století…
Created by vyrobil – nevím, kdo je to Created, ale já bych to nevyrobil.
Menu totálně závislé na obrázcích
Zakončím to parafrází (pro barvu téměř nečitelného) textu z výše uvedeného webu (<= Klik pre iný pohľad) Close pro klidné nervy.
Miloš
Profil
Lexter
Öpravud zajímavé
Öprävüd, pravdu díž ;-)
Miloš
Profil
Aha – že mně to hned nedošlo – on je to WebProfík. Jak by asi vypadala prase (práce) WebDiletanta?
Petr Tichý
Profil
Hrůza.
art4web
Profil
ale najlepsie je na tom tento link http://www.kadernictvovb.host.sk/Contakt.html :)
habendorf
Profil
Nevím co se vám na tom nelíbí. Ještě by tam mohla hrát nějaká hudba a za kurzorem povlávat hodiny a bylo by to dokonalý.
art4web
Profil
A ešte by mohlo byť blikajúce pozadie nie? :)
Miloš
Profil
habendorf
A taky by tam mohlo sněžit; ačkoli – brzo bude jaro (a podle počasí už je), tak by tam mohly rašit na pozadí kytičky…
mukis
Profil
-Vstupní strana
-Nezastavující se cosi?(počítadlo)
-800x600?? IE5?? to abych si koupil win98.
-Frame
-Chybí ti kódování)
-Přetpotopní design i všechno ostatní
oogi
Profil
Ještě se máš hodně co učit, pokud je to tvoje první stránka tak to ještě jde.
Myslím že ceNNík se píš ceník.
Miloš
Profil
oogi
Myslím že ceNNík se píš ceník.
Naozaj?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0