Autor Zpráva
Dingo
Profil *
Přeji krásný den,
prosím o kritiku tohoto malého webu: www.autodoprava-adr.cz
Děkuji.
art4web
Profil
Veľmi jednoduché. Načo tam je horizontálny posuvník?
Petr Tichý
Profil
Skoro není co hodnotit, ale přeci jenom. Ty odrážky ti ujeli, jsou moc nahoře.
Miloš
Profil
Drobnůstky – odrážky máš dělané pomocí list-style-image: url(layout/li.jpg);
To je sice správně, podle pravidel, ale zobrazuje se to blbě (je to posunuté a nehneš s tím).
Pokud se ti nepovede použít vyšší obrázek (nahoře průhledná, šipka bude pak níž) dej tam list-style-image: none; a obrázek tam dej pomocí background-image.

Stránka mi přijde moc nalepená na horní kraj (obzvlášť ve vyšších rozlišeních); přidal bych margin-top.

Objem 10 m <sup>2</sup> taky nevypadá nejlíp; jednak si myslím, že před indexem nemá být mezera, jednak bych sup nastyloval jako menší velikost písma (řekněme 80 %).
Petr Tichý
Profil
Miloš
To já bych se zase postavil za horní index. Není snad m<sup>2</sup> = m x m? Mezera tam jistě být nemá.
Dingo
Profil *
Mezera mi tam vlezla kdyz jsem si to nechal automaticky zformatovat PSPadem...
Miloš
Profil
Petr Tichý
Nerozumíš mi; já nemám nic proti <sup> a tady opravdu je na svém místě. Psl jsem jen o tom, že bych ten sup nastyloval jako menší písmo – ta dvojka mi na stránce (s použitým písmem) přijde příliš velká.
Petr Tichý
Profil
Miloš
Jo takto :o) Vysvětlil jsem si to jako že by jsi nepoužil <sup> a "pouze" to nastyloval na 80%. Takže pro autora nechat samozřejmě <sup> a ten trochu zmenšil sup { font-size: 80%; } :))
habendorf
Profil
ta dvojka mi na stránce (s použitým písmem) přijde příliš velká.

Mě zas přijde úplně blbě. Navrhuji trojku.
Miloš
Profil
habendorf
Mě zas přijde úplně blbě. Navrhuji trojku.
„Já sem vůl, ty si vůl, my sme voba voli, protože skáčeme po minvým poli…“ Jasně, máš pravdu; Ale že nás to netrklo, co?
Petr Tichý
Profil
habendorf
Bože no jo. Hlavně že řešíme jak je velká a ona přitom ... no ani to teď po sobě nechci číst. :))
Vít Dlouhý
Profil
Skvěle vystřižená dodávka! :-)
mukis
Profil
No, je fakt malej, není na něm co hodnotit. Až na ty odrážky.
Mistr
Profil
Dingo
Za slovem fax se nedělá tečka, protože se nejedná o zkratku, nýbrž o "regulérní" slovo. Za zkratkou tel. již tečka být má, protože daný výraz je odvozen od slova telefon. Takže pozor na to!

A jinak jsou stránky takové nějaké chudé a přijdou mi i příliš světlé. Co třeba více stránek (například ceník přepravy)?

Má daná společnost IČ? Šup tam s ním: http://www.rzp.cz/cgi-bin/aps_cacheWEB.sh?VSS_SERV=ZVWSBJVYP&IDICO=928 387&historie=0
Dingo
Profil *
Mistr:
Děkuji za zdůrazněnou poznamku o faxu :-)
Jinak IČ a ceník se domluvim s klientem jestli to tam bude chtít, ale přesto moc děkuji.
Plaváček
Profil
Dingo

Proč je to na dvě stránky? Nebylo by lepší celý web tedy udělat jenom jako vizitku? Všechny informace na jedné stránce?
Dingo
Profil *
Plaváček:
toť otázka... takhle je to alespoň nějaká satisfakce za cely hosting a doménu.
ANO, jistě by to šlo, ale uvidim jaká bude návštěvnost a prokliky...
A taky myslím, že je to velice jednoduché si kliknout...
Děkuji za názor.
Plaváček
Profil
Dingo

Jednoduché možná, zbytečné ale určitě.

Dodám příklad pěkné jednostránkové vizitky: http://www.nemcinatlumoceni.cz/
Dingo
Profil *
Plaváček
No to ale taky prece neni uplne jednostránková prezentace... :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0