Autor Zpráva
lukaspce
Profil
Pls s kritizujte mi muj web www.piskvorky.eu. Jo a pls potřeboval bych pomoct ještě s optimalizaci pro vyhledavače =(...
art4web
Profil
Design je podpriemerný. V Opere vľavo vybieha search input a CSS valid. Príde mi divné ze ked niekto dá "hrát" a nieje registrovaný sa objaví velkym písmom "chyba".
lukaspce
Profil
Hmm zkusím ten "nadpis" chyba změnit na něco jiného...A to CSS valid + search input možná dám uplně pryč moc se mi to tam nelíbí...Jinak ted nejsem na vlastnim pc tudíž až doma =)
art4web
Profil
Podľa mňa to nieje chyba ale iba upozornenie
lukaspce
Profil
A co navrhuješ pro tu optimalizaci??
Mistr
Profil
lukaspce
(1) Nelíbí se mi v MSIE 6 SP 2 ikonka
[img]http://www.mrkev.info/obrazek.php?ramecek=000000&ramecek2=C0C0C0& sirka=19&textL=W3C&pozadiL=B36B00&barvaL=FFE6BF&textP=css valid&pozadiP=FFE6BF&barvaP=B36B00[/img]
která vystupuje z přihlašovacího rámečku.
(2) Zkus si něco ve stránce označit v prohlížeči MSIE 6 SP 2. Jak to jde?
(3) Dost často Ti v textu vypadávají čárky.
(4) Potěšil by HOVER efekt.
(5) U registrace bych zkusil dát položky "Muž" a "Žena" pod sebe. Zamezíš tím, dle mého, nepříjemnosti, zda muž má puntík před slovem "Muž" či za ním. Vím, po chvilce přemýšlení je možné toto dilema yřešit. Nicméně vyřžaduje to chvilku přemýšlení. Tak proč to uživatelům neulehčit?
(6) V MISE 6 SP 2 je tlačítko "Hledat" nalepeno po své pravé straně na vedlejší rámeček.

Možná Tě nepotěším, ale věz, že ikonky či odkazy svědčící o validitě kódu stránky či optimalizaci stránek obvykle nikoho nezajímají. A ty, které to zajímá, ti si to dovedou zjistit sami. Nebo Ty snad, když příjdeš na nějakou stránku, se sháníš po údaji, zda je stránka optimalizována či má validní kód. A co když není? Opouštíš stránku?
lukaspce
Profil
1. ikonku budu mazat =)
2.navrhuješ řešení???
3.njn pokusím se s tím něco udělat
4. hover efekt?? vždyt tam je ne snad??
5.udělám
6 hledání tam nebude =)
lukaspce
Profil
Tak jsem to trochu opravil, ty hrubky zkontroluji někdy jindy.. Ještě tam něco opravit??
riki
Profil
musim poznamenat ze tu chodi "vela" ludi hehe
Mistr
Profil
riki
musim poznamenat ze tu chodi "vela" ludi hehe
Příště místo rádoby vtipného textu zkus přidat vlastní hodnocení. Myslím, že tím autorovi vstupní otázky tohoto tématu více pomůžeš.
lukaspce
Profil

musim poznamenat ze tu chodi "vela" ludi hehe

No kdyz sme už u toho tak ten tvuj web na tom není o moc líp...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0