Autor Zpráva
MHav
Profil
Budu rád za Vaše zhodnocení, děkuji.

Oskareality
oogi
Profil
Celkem to jde až na:
-nápis Oska reality v hlavičce, chtělo by to nějaké logo
-přechod obrázku a barevného přechodu v hlavičce
-moc se mi nezdá ten obrázek za textem v těle stránky
MHav
Profil
oogi
Dík za názor, na logu se pracuje, to tam dodám. Ten obrázek v pozadí to bylo trochu na přání zadavatele, jakási koláž jeho nemovitostí a ten přechod v hlavičce to zkusím možná nějak vymyslet ještě.
Inpocasi
Profil
Na delším monitoru horní menu uteče někam do dále...

Obrázek v logu není pěkný.
MHav
Profil
Inpocasi
Tak to nevím větší jak 19" tady nemám, musím to někde prozkoumat, a obrázek je takový aby to bylo "o Ostravě"
mukis
Profil
Na realitku se mi to nezdá. Strašný přechod v hlavičce. Při větším rozlišení se menu posune někam do háje napravo. Oddělěj ten obrázek z pozadí textu.
MHav
Profil
Tak na posun menu jsem zatím nepřišel...Ostatním , díky za názory.
MHav
Profil
Inpocasi
Chtěl jsem požádat jestli bys mě nemohl poslat screen obrazovky ať vidím co to dělá, největší monitor kam jsem se dostal měl 1600x1200 a tam to porád drželo.
Zkusil jsem použít max-width, ale nevidím rozdíl.
Díky moc
woric18
Profil
CHtělo by to podle mě ten přechod z obrázku "Ostrava" plinule na ten dvou barevní proužek ;-) podle mě by to bylo menším zlepšením.
A podle typografického předpokladu by mělo být (OSKA, s.r.o.) to Inc. je určitě hezčí ale ne české.
MHav
Profil
woric18
Dík za názor, ten přechod nějak řeším to je fakt že ta fotka je nic moc a to napojení na sebe taky, je to muj první takový pokus tak se porád cosi učím. Ta firma sice to není české ale je zaregistrovaná jako Oska Inc. spol. s r.o. tak jsem z toho vzal jen začátek
MHav
Profil
Přechod v hlavičce změněn....
Web
TheSin
Profil *
Chybi mi tam neco jako detail nabidky, kdyz si bude chtit zakaznik nejaky konkretni vytisknout, tak se mu to mirne skomplikuje
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0