Autor Zpráva
hampy
Profil
Ahoj, prosím o zhodnocení grafického návrhu. Rád vyslechnu všechnu kritiku;)

1. návrh | 2. návrh
oogi
Profil
Moc se mi nelíbí hlavička - hlavně ten šikmý nápis o rybolovu, pak bych zdůraznil ty odkazy v liště.
Tělo stránky je celkem pěkné.
hampy
Profil
Nelíbí se ten šikmý nápis? No já jsem ho měl původně rovně, ale nevěděl jsem co dát pod něj, vznikalo tam prázdné místo. Když ho takhle nakloním tak mi to přijde ok. A jak mám ještě zdůraznit odkazy? Myslím že díky té oranžové přímo bijí do očí???
Mistr
Profil
hampy
Oprav si adresu - píše se správně Jungmannova - viz http://www.mapy.cz/?query=teplice,%20jungmannova&portWidth=934&portHei ght=753&zoom=5&mapType=base&centerX=135549861&centerY=134989697#center X=131752816@centerY=137937856@typ=base@zoom=16@vizType=none@vizIds=non e
hampy
Profil
ta adresa je tam jen tak fláknutá od boku, je vymyšlená, potom tam bude správná;) ale dík za připomínku
Inpocasi
Profil
Moc se mi nelíbí ta fialová ryba, a skosený text vypadá jako když spadl (tudíž nepěkně).
hampy
Profil
text vypadá jako když spadl (tudíž nepěkně)

To je ale záměr. chtěl jsem (jak už jsem psal) vyplnit lépe ten prostor hlavičky, navíc mi to připadá zajímavé a poutavé, člověka to přímo nutí si ten nápis přečíst ne?
Plaváček
Profil
hampy

člověka to přímo nutí si ten nápis přečíst ne?

Ne. Člověku to leze na nervy a narušuje to geometrii stránky.
Manq
Profil
odsranil bych # u položek menu, dej tam například |


alt + 124
hampy
Profil
odsranil bych # u položek menu, dej tam například |

Taky jsem dlouho váhal jestli použít | nebo něco jiného. Možná :: by taky šlo. Co myslí ostatní?
hampy
Profil
Tak jsem ten nadpis narovnal a na oddělení odkazů v menu použil |

Prohlédnout si to můžete Tady
Petr Tichý
Profil
Vše je na bílém podkladu, kdežto menu není. Řekl bych trochu převrácená logika. Menu zaléza moc dospodu, poslavil bych se asi za jednotnou stavbu stránky bez menu mimo.
mukis
Profil
Je to až moc jednoduché. Pro rybolov bych si spíš představoval nějakou zelenou barvu, ne takovouhle modrou. Určitě nějak uprav hlavičku, dalo by se s ní pěkně vyhrát. Ne jenom fotka ryby a vedle kontakt.
Tomass
Profil *
Ta fialovošedá na pozadí je trochu divná a ta oranžová u položek menu k ní nejde ani trochu.
Vše na bílém a menu ne mi nevadí. Někde už jsem to viděl a vyloženě jsem si toho všiml. Líbilo se mi to. Ale ta oranžová..
hampy
Profil
Co máte proti oranžové??? :-) S tou hlavičkou by se samozřejmě dalo vyhrát, ale zase nechci aby to bylo přeplácané. Chtěl jsem něco hodně jednoduchého, hlavně kvůli přehlednosti která mi někdy na prezentacích firem dost chybí. Myslím si že tady není až tak podstatné aby byl návštěvník oslněn dovedností webmastera hrát si s grafikou hlavičky, ale spíš to, aby člověk co na ty stránky přijde, hned věděl, co je to za firmu, co nabízí a tak. Děkuji mockrát za připomínky, ještě to zvážím, určitě ještě něco předělám, a až budou stránky hotové, hodím sem výsledek. Mějte se
oogi
Profil
Ta druhá verze je lepší, ale je pravda že tam vzniká bílé místo...
Co dát takhle do hlavička třeba obrázek nějakého rybníka nebo něco podobného...
hampy
Profil
Rybník mi připadá dost kýčovitý. Udělal jsem třetí návrh, ten je podle mě nejlepší. Už to tak na 99% nechám.
Petr Tichý
Profil
hampy
Na první pohled to vypadá nejlépe (z těch tří).
Plaváček
Profil
hampy

Je to lepší, ale máš trošku nevhodně zvolené barvy. Je to moc studené a takové rybníky v létě nejsou.
Nerghal
Profil *
fadne a jednoduche
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0