Autor Zpráva
BlastFX
Profil *
http://stahujvideo.wz.cz
BlastFX
Profil *
Hned na začátku jsem se setkal s hodnocením typu:
-Děláš pěkně hnusnej webdesign
-Kde tam vydíš webdesign
-Trochu to oslnuje- vem si svářečský brejle a taky ho uvidíš
Tak jsem to trochu poupravil a dávám to sem.
Sice mi nevyšly všechny testy z http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=2&topic=38 11 - měřič kontrastu měl nějáké námitky a ten validátor mi ve stránkách ukazoval všechny css jako chybu. Btw navzdory doporučení je veškerá grafika mého webu založena na CSS.
Ale přesto je to teprve můj druhej web (a první sem dělal ve frontpagei, takže bych řek, že se to stejně nepočítá), tak na mě berte ohled
oogi
Profil
Na to že to je druhej web to ještě jde, ale jinak tam kromě několika barevně odlišených bloků nic není.
Musíš se učit... Každým webem by se to pak mělo zlepšovat.
klokyn
Profil
Chce to ešte veľa práce a nejakú grafiku ;-)

<OT>Červený trpaslík je dokonalý seriál!</OT>
Marks & Spencer
Profil *
FutuRama, Červený trpaslík? O tých seriáloch som nikdy nepočul takže to bude asi nejaká kreslená kravina, jediné čo tam poznám sú simpsonovi ale to je pre deti, daj tam radšej linky na Prison Break 2, Heroes, Dr. House a Dexter
Marks & Spencer
Profil *
ešte som zabudol CSI a DayBreak. Inak mohol by si do každého raru pridať aj titulky
Nerghal
Profil *
len tak pre info Red Dwarf alias Cerveny trpaslik je kvalitny anglicky serial HRANY ;) a Futurama je od tvorcov Simpsons a je to super... nechcem tu samozrejme rozputavat OT alebo podobne, ale clovek, co o niecom este nepocul napise ze to je kravina, tak je dost prizemny :)

ale aby som bol aj k teme na oz e to je 2. stranka tak aspon to farebne ladi :)
klokyn
Profil
Tak nerád sa vyjadrujem OT, ale tentoraz jednoducho musím. Ale vlastne teraz len vysvetlím časť obsahu uvedených stránok:
Simpsonovci - ak si niekto myslí, že tento seriál je pre deti, hlboko sa mýli. Seriál obsahuje dospelácky, inteligentný humor s častými narážkami na kultové film, atď.
Futurama - seriál od tvorcov Simpsonovcov, ktorí niektorí ľudia dokonca považujú za lepší ako samotný Simpsonovci. Jeho obsah je zameraný na budúcnosť a dokonale námet využíva.
Červený trpaslík - seriál z budúcnosti s brilantným anglickým humorom, ktorý naráža na seriály ako Star Trek a pod. Seriál spôsobil svetové šialenstvo, v kinách sa dokonca vedú maratóny v jeho pozeraní - kto vydrží najdlhšie. Momentálne (marec 2007) ho môžete vídať na ČT2 každý piatok v noci.

Ešte raz sa ospravedlňujem za OT, ale vlastne len dopĺňam obsah stránok ;-).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0