Autor Zpráva
Lukáš B.
Profil *
Dobrý den,hledám práci v oboru webdesign/programování,mé reference a ceník můžete zahlédnout na adrese http://webdesign-bm.ic.cz. S pozdravem hezkého dne přeje Lukáš.
Ok3y
Profil
;) no dalsi radoby profesionalni webdesignersky tym :)

1) temer nulove reference, ktere se radsi ani poradne nezobrazi ;)
2) kod je jedna DIVocina a semantika tomuto tymu nejspis nic nerika
3) chtel bych videt cim jsou stranky optimalizovany, protoze co se kodu tyce tak tam se o zadne optimalizaci ani mluvit neda
4) detail jako validita - This page is not Valid XHTML 1.0 Transitional! ;)
5) ale jo aspon ten cenik me pobavil :-D Se s takovyma referencema vratte zpatky na zem :)
nejvic me pobavil asi bod "Validování zdrojového kódu.......10,- Kč/oprava chyby" // zacnete u sebe :)

By me zajimalo kolik je Lukasi B. let tipuju ze tak 15 :)
Railbot
Profil
Ok3y
Kolego, spletl jste si téma. Toto není názor na stránku, ale práce a zakázky ;)
Lukáš B.
Profil *
Nevím,pro narážíte na můj věk,když Vy za každou větou napíšete smiley.Kvůli tomu,že je Vám 10 let,nebo se chcete předvést?
Ok3y
Profil
Railbot: Omlouvám se, ale nedalo se odolat :)

Lukas. B: Než se vyjádřit k jednotlivým bodům, ke kterým zřejmě nemáte slov, se tu snažíte hledat argumenty v běžných věcech, jako je používání smajlíků. Toto je diskuze a ne obchodní dopis, kde bych přeci jen Vaši připomínku bral. Ty smajlíci akorát dokreslovali, jak je nejen Vaše prezentace, ale i úroveň služeb velmi úsměvné. Nicméně přeji štěstí nejen Vám, ale rozhodně taky klientům, kteří se rozhodnou svou prezentaci prostřednitcvím internetu svěřit právě Vám.
Mistr
Profil
Lukáš B.
Jen takovou poznámku:
Na svém webu píšeš mimo jiné Pracujeme přes živnostenský list,takže jsou všechny naše služby legální. Tak proč ho neodkázat? Krom toho mi velmi chybí nějaká "kamenná" adresa. Ta by, myslím, dodala počínání Tvého týmu punc reality. Minimálně tím, že vystoupíte z anonymního světa internetu. Vždyť jediné kontakty na vás jsou jen prostřednictvím e-mailu a ICQ, což je, podle mého, dosti chabé.
2xist
Profil
"kamenná" adresa

Podle mne kamenná adresa není vůbec nutná. Spousta kvalitních grafiku nebo i programátorů pracuje z tepla svého domova a nemají nebytové prostory určené k činnosti,kterou udává jejich živnostenský list.
Jinak bych udal pro příklad telefon,který aspoň trošku přidá té serioznosti.
kimono
Profil *
a mas na to zivnost? jestli ne tak bych to s tema cenama neprehanel
dredie
Profil *
dalsi webdesigner co udelal 1 stranku a hned to chce delat za penzie...? :) No hodne stesti.

Btw.: v cem delas grafiku? Jestli to neni freeware, tak by me hodne zajimalo, jestli mas legalni software.

D.
Lukáš B.
Profil *
kimono:Živnost mám
dredie:Nedělám webdesign prvním dnem,mám za sebou 1,5 roku praxe,tak si uražky nech stranou.Mě by zase zajímalo co jsi kdy udělal ty.Myslím že se nebude dat s čím chlubit
Lexter
Profil
Nedělám webdesign prvním dnem,mám za sebou 1,5 roku praxe,tak si uražky nech stranou.Mě by zase zajímalo co jsi kdy udělal ty.Myslím že se nebude dat s čím chlubit

No ono to vypadá jako by jsi ho dělal pátým dnem. Momoto my tu nejsme od hodnocení tvého návrhu a už vůbec našich prací!
Fejtis
Profil
Zajímavý že živnost máš ale na vlastní doménu ne. A proč tam teday neuvádiíš nikde IČO.
Vít Dlouhý
Profil
Probůh, co to tady zas řešíte?! Koukám, že na tomhle fóru začínají nebezpečně převažovat supi (kteří čekaj jen na to, do koho se pustit a co zkritizovat) nad diskutujícími, kteří přišli primárně poradit... :(
Lexter
Profil
Probůh, co to tady zas řešíte?! Koukám, že na tomhle fóru začínají nebezpečně převažovat supi (kteří čekaj jen na to, do koho se pustit a co zkritizovat) nad diskutujícími, kteří přišli primárně poradit... :(

Pravda i můj příspěvek tím zavání, budu se snažit polepšit.
dredie
Profil *
lukas:

Nedělám webdesign prvním dnem,mám za sebou 1,5 roku praxe
- za 1,5 roku mas v refernich dve stranky? Jak uz tu nekdo zminil, vypada to spis na tyden... nebo jednu stranku vytvaris 3/4 roku?

Mě by zase zajímalo co jsi kdy udělal ty.Myslím že se nebude dat s čím chlubit
- na rozdil od tebe tu webdesignove sluzby nenabizim a nebudu je nabizet do te doby, dokud nebudu neco opravdu umet a nebudu mit v portfoliu vice nez jednu (resp. dve) polozku. Oproti tomu na tvem webu jsem nasel v referencich dve stranky, z nichz jedna je ta na ktere si ty reference prohlizim. Jakozto zakaznika me toto presvedcilo spise o jiste davce amaterismu daneho "studia". Tuto tezi potvrzuje i absence vlastni domeny - jakozto zakaznik beru jako prvni faktor (tim netvrdim ze nejdulezitejsi) duveryhodnosti te ci one firmy prave existenci domeny. Co se tyce tveho ofensivniho prispevku: Netusis co mam nebo nemam za sebou, kolik jsem toho kdy udelal a vzhledem k tomu, ze jsi nic z toho nikdy nic nevidel, ani nemuzes hodnotit jestli je to "nic moc". Navic ja jsem tu nikde tve prace nehodnotil, pouze jsem se pozastavil nad faktem, ze na strankach o dvou referencich (vlastne jedne) nabizis webdesignove sluzby - mne tento fakt prijde az prilis sebevedomy (uprimne receno stranky tohoto studia jsou dle meho nazoru prumerne, vzhledem k referncim bych si tedy vybral nejake studio, ktere ma trochu tucnejsi portfolio a stranky vypadaji minimalne stejne kvalitne), z toho duvodu jsem popral hodne stesti.

Mimochodem jsi mi ani neodpovedel na otazku ohledne legalnosti software, ktery pouzivas pro tvorbu stranek.

D.
dredie
Profil *
Vít Dlouhý:

Probůh, co to tady zas řešíte?! Koukám, že na tomhle fóru začínají nebezpečně převažovat supi (kteří čekaj jen na to, do koho se pustit a co zkritizovat) nad diskutujícími, kteří přišli primárně poradit... :(

- myslim ze konkretne v tomhle threadu zakladajici nehledal/nehleda zadnou radu ;)

D.
Lukáš B.
Profil *
Lexter:Web bude zanedlouho přesunut na doménu .cz,už je to domluvené.Takže už zase utikejte rýpat do jinýho člena.Děkuji za pochopení
PS:Tohle není na to,aby uživatelé vymýšleli,jak danou osobu mohou zkritizovat,ale aby si osoba,která potřebuje udělat webovou stránku/design mohla vybrat.
dredie
Profil *
Lukáš B. - tak jsem se projevil jako velmi silny BFU a nesescrolloval jsem abych pozrel ostatni reference :) Neni jich sice mnoho, ale lepsi nez puvodne odhadnute dve :) Tudiz bych celou tuto cast debaty odstranil a zameril se na ten zminovany software. Jinak pokud jsi ziskal pocit toho ze jsem na tebe utocny, omlouvam se, nebyl to zamer ;)

D.
Timy
Profil
dredie
"- myslim ze konkretne v tomhle threadu zakladajici nehledal/nehleda zadnou radu ;)"
Myslím, že ani nehledal tvoje kecy, které odporují pravidlům této sekce.

Ok3y
";) no dalsi radoby profesionalni webdesignersky tym :)"
No další rádoby kritik nečtoucí pravidla, že?

http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=18527&foru m=26&page=-1

Lukáš B.
Kdybys byl registrovaný, doporučil bych ti téma zamknout, takhle ti doporučím počkat na nějakého moderátora případně někoho přímo kontaktovat, jestli se ti chce...
DoubleThink
Profil *
mám za sebou 1,5 roku praxe
No vidíš - tak to jsme na tom skoro stejně.

A proč tam teday neuvádiíš nikde IČO
Osobně nevidím jinou smysluplnou pozici IČ, než na faktuře a daňovém přiznání.

Mě by zase zajímalo co jsi kdy udělal ty
Zbytečná nahrávka na smeč.

V tuto chvíli už asi nebude jiného východiska, než téma změnit na názor na stránku.
Ok3y - Tebe poprosím, abys příště respektoval pravidla diskuse potažmo fóra "práce a zakázky", jinak k tomu budeš donucen.

zanedlouho přesunut na doménu .cz
V tom případě prosím založ nový thread - ideálně zamčený.
djlj
Profil
Když je to tedy už v té kritice, tak – reference můžeme asi těžko shlédnout…
Vít Dlouhý
Profil
Lukáš B.: Tak jsem se asi spletl, někteří komentující měli zjevně pravdu. Obesílat klienty webdesignérských studií se zprávou:

"Dobrý den,vidím že Vaše firma zaostává v profesionalitě grafických designů,nemáte zájem přijmout mě?Mé reference na adrese bmdesign.ic.cz v sekci reference (samotný web jsem tvořil kompletně já).Děkuji"

Je ubohé (především proto, že dotyčný web je asi tak o 3 generace výše než váš).

Hodně štěstí v další "práci"... :-)
art4web
Profil
preco je cennik ako obrazok? hmm? :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0