Autor Zpráva
armin
Profil
Co si o tom myslite?
klokyn
Profil
www.kamelia.cz - pre tých, čo si radšej kliknú

Nie je to škaredé, ale ten obrázok záhrady je v takej zlej kvalite, že podstatne znižuje celkový dojem.
armin
Profil
ja mu schvalne nastavil hodne veliky smoothing a kompresi, at se to rychle nacte. Ale original je oskenovany :(
klokyn
Profil
Design je vlastne založený na tom obrázku, takže by som to s tou kompresiou nepreháňal. Teraz to má 29 kb, ale v dnešnej dobe by som si dovolil aj väčšiu dátovú veľkosť ;-).
armin
Profil
129kB...
Mistr
Profil
armin
(1) Ještě bych krapítek zlepšil kontrast písma v levém rámečku oproti pozadí.
(2) Telefonní čísla (v kontaktech) uváděj nějakou jednotnou formou. Například po trojcifří.
(3) Na různých stránkách vypadají odkazy různě a to není dobré. Porovnej odkazy na stránkách http://www.kamelia.cz/?nabidka-sluzeb a http://www.kamelia.cz/?reference
(4) Doplnil bych klikací logo.
(5) Chybou je stále stejný nadpisek stránky (tag TITLE v části HEAD).
(6) Na titulní stránce bych text více odsadil od svislých krajů textové plochy.
(7) V MSIE 6 SP 2, rozlišení monitoru 1280 x 1024 to opravdu nevypadá nejlépe. Viz obrázek:
klokyn
Profil
armin
Má to presne 29,4kB ;-)
oogi
Profil
Ten obrázek snižuje čitelnost písma - takže buď bych ho celý nějak zastínil tmavou barvou, nebo bych ho dal jen do pravé části a v té levé bych nechal jednobarevné pozadí.
Nelíbí se mi ty oranžové nadpisy a celkově použité písmo do stránky nezapadá.
Pěkné horní menu.
armin
Profil
obrazek na pozadi si oni prali... ja to zkousel v IE7/FF2/O9 a vsude jede hezky, ale byl to porod to nastylovat :) Ten title asi fixnu... jinak jim se to libi
Nerghal
Profil *
mne sa to nepaci, je to take suche a vobec to nie je pestre alebo vyrazne. ani moderne. kedze sa jedna o zahradne inzinierstvo, mali by tam byt pouzite farby symbolizujuce zahradu, cize zelena, modra, mozno aj ruzova alebo cervena, nejako to skombinovat. okrem ineho obrazok na pozadi sice nie je vobec zly napad, len toto je obycajna fotka placnuta do content okna, neni to nijako upravene a kazi to dojem. ja by som s tym zacal odznova a pozrel si nejake moderne stranky venujuce sa zahradam a zahradnemu inzinierstvu.
Pes Vlk
Profil *
Já bych zrovna tyhle stránky raději ani nehodnotil. To dělal profík nebo žák základní školy?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0