Autor Zpráva
marvas
Zhodnoťte tento návrh.
Petr Tichý
To 1024x768 je na tobě. Je to celkem fajn. Přehledné. Vyměň ale obrázek v hlavičce, není pěkný.
marvas
Je to celkem fajn
To som rád lebo je to asi môj piaty návrh webu.
To 1024x768 je na tobě.
75% ľudí ma také a väčšie rozlíšenie. Ale môžem to zmenšiť ak bude treba nechal som si tam dosť bieleho miesta takže do šírky sa to dá zmenšiť.
Vyměň ale obrázek v hlavičce, není pěkný.
Všetky obrázky budú iné. Myslím, že najlepšie bude ak si ich od fotím sám a neporuším žiadne autorské práva.
art4web
Prehľadné to síce je, ale mne sa nepáčia tie farby, hlavne cierna a zelana posobia dost divne. Hlavny nadpis zmenšiť - je obrovský a zarovnat do lava. Vyriesenie loga stranky sa mi vobec nepaci.
marvas
To isté so zmenenými farbami.

Aspoň napíšte či je to lepšie alebo horšie.
Petr Tichý
Horší.
marvas
Aj mne sa teraz zdá keď si pozriem to prvé. Ale art4web chcel zmeniť farby a žiadne iné farby sa mi tam nehodia.
Petr Tichý
Pohraj si s barvami ale stále v zelené škále.
habendorf
Ten Tomašovský výhľad (tipuju) v hlavičce je hrozně smutnej. Víc by se mi tam líbil nějaký záběr (klidně stejný) z první půlky podzimu.
marvas
habendorf
Už skôr som písal, že tam bude iný obrázok. Nejaký z leta. Z jeseňe by to bolo to isté, lebo tam nie sú listnaté stromy. Ten obrázok si od fotím sám aby som neporušil nejaké práva a bude to ten Tomášovský výhľad lebo v slovenskom raji nieje veľa takýchto panorám a chcem tam mať panoramatický záber.
habendorf
marvas: Až to bude hotové, určitě to sem dej ke kritice, moc rád se kouknu, mám Slovenský Ráj rád, byl jsem tam třikrát. Jestli se dobře pamatuju, pěkné panorama je také z Kláštoriska přes tu planinu a v dáli s Gerlachem v pozadí.
marvas
habendorf
OK určite dám.

No vidíš a ja tu bývam.

A s tým Gerlachom a výhľadom na Tatry to už by bolo na web o Tatrách.
marvas
Opäť zmenené farby. Myslím, že je to už lepšie.
marvas
Aspoň niekto zhodnoťte či to je lepšie alebo nie.
lopik
ta zelena je dost tmava skus sa pohrat s bledsimi odtienami zelenej. moj nazor
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.