Autor Zpráva
super_boy_25
Profil *
www.hp-kingdom.wz.cz
panther
Profil
- otravuje vybirani rozliseni hned po nacteni uvodni stranky
- na cernem pozadi bily text sice dobry ale moc maly a spatne ctitelny
- pise se "warning" a ne "varning"
- odkazy nahore (home, site/me, atd..) bych vylepsil pomoci a:hover, takhle chybi dojem ze jde skutecne o odkaz
- mas zbytecne oba svisly divy nastaveny na pevnou sirku, nevypada to volny misto dole hezky
- bile ohraniceni divu taky neni nejlepsi, bylo by lepsi dat spis pozadi zbytku stranky bile misto cerneho, jako mas divy..
- celkove je postaveni grafiky jenom na top-obrazku a kontrastu cerna/bila dost slabe
Petr Tichý
Profil
Moc černé. Ta věc za myší je hloupost. Nerozděluj podle rozlišení. Pohraj celkově s grafikou. Bez obrázků nepoužitelné. Dosti malé písmo. Celkem - amatérský počin - což není negativum - 2/10
DeBon
Profil
No.. spíš než web to je obrázek a přes něj absolutně pozicovaný iframy.. Co říct..
-Kdybys dal ten obrázek do divu s relativnim pozicovánim, tak by si ušetřil volbu mezi rozlišením na úvodní stránce a moh bys to napozicovat pro všechny rozlišení správně..
-Zbytečně velká hlavička
-Obrázek radši rozreš a dej do layoutů.. ať se ti může přizpůsobovat stránce (a ne stránka obrázku:-)..)
-Menu přes mapy mi přijde nepraktický..
-<style type="text/css"> se do externího stylopisu nedává..
Annie
Profil *
Ahojík....Nic proti,ale ten web je můj....Nevím,co tady ten super_boy_25 píše moji adresu...sice díky za reklamu,ale to je můj web.....Díky ;-)
Annie
Profil *
Jo a když jste tady můj web tak pěkně ohodnotili jenom - s webem jsem začala teprve v lednu.Jsem ráda,že jsem se naučila alespoň ěnco.Nejde mi o to mít nejlepší web na světě.Je to jenom fanouškovský web.Takže od něj nemůžete očekávat kdovíjakou profesionalitu.....Prostě jde o obyčejný webík kde nejde ani tolik o to,jak vyoadá,ale hlavně o to,jaký tam jsou informace.Každopádně díky za hodnocení...Ikdyž jsem se o něj neprosila...
Taps
Profil
Hold někdo se chlubil cizím peřím
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0