Autor Zpráva
Streamer
Profil
hodnotenie noveho designu chill poprosim.....

btw.. ak mate web s podobnym zameranim vymenim ikonku 88x31px (u mna dole v paticke na kazdej stranke)v pripade zaujmu piste na 303144581
tozi
Profil
pripada mi cely web trocha chaoticky a neprehladny a nevyrazny. odkazy podskrtuj neviem co je text a co odkaz.
Petr Tichý
Profil
Nepřehledné, nevím kam mám kouknout první, co je menu, co je podmenu ...
NetHill
Profil
Mé oči dlouho hledali jakýkoliv vedoucí nebo záchytný bod... Tuto stránku bych zřejmě zmateně rychle opouštěl. Chce to méně chaosu a/nebo něco co mé oči povede či zaujme...
yFang
Profil
Já jsem taky nevěděl kam dřív kouknout.
Tim web s podobným zaměřením myslíš nějaký jiný web o všem?
Kamil V
Profil
když odscroluju celou obrazovku, teprv se dostanu k aktualitám, zvláštní

pod nadpisem "Archív novinek" bych čekal prvních pět novinek z archivu, nikoliv Google reklamy

jinak se přikláním k temu, co napsali přede mnou, velmi nepřehledné, je tam použito až moc grafických nápadů (neříkm, že sou všechny špatné), vyber si jeden grafický motiv a teho se drž
YoSarin
Profil
No - já se pustím do článků:
- postrádám tam možnost návratu na hlavní stránku (Ok, je tam klikací logo, ale to IMHO ne vždy stačí)
- proč to zdůraznění počtu komentářů k článku? Vypadá to sice celkem hezky, ale je to dosti bezobsažné.
- proč se nedají zobrazit všechny komentáře najednou?
- náhodné vybírání článků na hlavní stránce mi přijde dost nešťastné - co když se mi zalíbí dva, já do jednoho vlezu, pročtu (proklikám) si i komentáře a pak se chci vrátit zpět a přečíst si ten druhý co mne zaujal. A ono co? Ono musím kliknou na tlačítko zpět a to (N+1) krát, kde N je počet komentářů k článku (ok, možná jen Nkrát - nepočítal jsem to), protože jakmile kliknu na hlavičku zobrazí se mi uplně jiné články a já přitom už dávno nevím co jsem si to vlastně chtěl přečíst.

A s tou přehledností - no mohlo to být lepší. Ty nejpodstatnější informace (nejnovější články apod.) jsou zahrabané naprosto vespod.
jojoj
Profil *
mne sa viac páčila tvoja osobná stránka s "prírodným" pozadím
Streamer
Profil
mne sa viac páčila tvoja osobná stránka s "prírodným" pozadím

ale teraz davam hodnotit nieco ine ;-)
Streamer
Profil
upravil som hlavnu stranku tak aby to bolo prehladnejsie... hadam to bude lepsie
Lexter
Profil
Promiň že to tak říkám, ale na webu se totálně nevyznám :(
Railbot
Profil
Streamer
Web je přehlcen. Není tam volného místa. Zkus něco vyházet, provzdušni to. Stávající podoba je nepřehledná, dokonce snad chaotická. Člověk neví co je co. Není to vůbec rozděleno na nějaké logické části.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0