Autor Zpráva
majster_sveta
Profil
prosim o zhodnotenie www.daricek.info

hlavne prosim nazor na farby, pretoze viem ze grafika tejto stranky je na velmi, velmi nizkej urovni, takze ak mi poviete ake farby by tam mali byt, rad si necham poradit - totiz moje esteticke citenie je na velmi nizkej urovni
Icepoint
Profil
1) v menu se nezobrazuje rucicka pri najeti na odkaz ... navic je barva odkazu stejna jako normalniho textu, coz je matouci ...
2) barvy : barvy jsou sice pomerne dobre zvolene (predpokladam, ze to je nejaka paleta z internetu) ale vcelku nevkusne pouzite - ruznobarevne bloky jsou precijenom trochu "out"
3) nadpisy v menu vypadaji jako tlacitka, coz je taky hodne matouci ....
majster_sveta
Profil
1- v tom menu je to tak schvalne, to ze v menu su odkazy je predsa jasne a staci ze po prejdeni mysou sa zmeni farba - a v prispevkoch, v zobrazeni plneho textu su odkazy na modro
2- presne to som si myslel :-)
3- asi mas pravdu, to zmenim
Kamil V
Profil
v menu su odkazy je predsa jasne a staci ze

nestačí
Icepoint
Profil
majster_sveta: ale cerne jsou i jine odkazy, nejen menu, a to uz je hodne matouci .... behat mysi po strance a hledat, co jsou vlastne odkay nikoho bavit nebude a pujde radsi nekam jinam ....
paulos etruska
Profil
Kto robí nevalidné stránky, nezaslúži si mať prístup k internetu - lebo ho svojimy výtvormi len ničí a špatí.
Dovolím si nesouhlasit. Například takovej google nemá s validitou nic společnýho a přesto mi nepříde, že by ničil internet.
majster_sveta
Profil
Icepoint - mas pravdu, mimo menu na hlavnej stranke to nejako odlisim

paulos etruska - google je vyhladavac, cisto funkcna vec, ktora sama o sebe neposkytuje ziadne informacie - ja narazam skor na stranky ako sme.sk zive.cz moja stranka a podobne, ktore maju snahu nieco uzivatelovi priniest
YoSarin
Profil
majster_sveta
Odliš to i v tom menu - musíš počítat s tím, že BFU je tupý, no... jako BFU.

S těmi nevalidními stránkami - validita FAKT není všechno, není ani svatá a ani bezchybná. Soudíš opravdu až příliš příkře.
Petr Tichý
Profil
V menu se mi nezmění kurzor na "hand". (Opera 9.10)
Opravdu CSS 3.0 valid?
majster_sveta
Profil
Petr Tichý - no, pri poslednej kontrole ano

dobre, zatial to zhrniem - v menu a v tele stranky odlisit odkazy a v menu nechat rucicku; a nadpisy v menu nie tlacidla
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0