Autor Zpráva
Lexter
Profil
Raději jsem počkal až se stránky trochu zaběhnou, než je dám ke kritice. Myslím, že být vámi, tak bych se sprdnel hlavně za texty, psal jsem je já a můžu vám říct, že mi to opravdu nejde....

http://portfolio.ljt.cz/
KuKu
Profil
No web je super ale ten chat jsi vážně dělal ty?!?!, že sem někde viděl úplně stejný na ztáhnutí...
Ty si akorát pozměnil texty a trochu to upravil.
Lexter
Profil
Takových chatů na stáhnutí ti můžu vyjmenovat stovky. Insiprací mi byla rosalynda, jen jsem si ten její skript přečetl a jelikož mám sice minimální znalosti php, tak jsem podlě různých tutů udělal svůj vlastní a hodil hjo trochu do kabátku, však jsem tady taky chtěl vědět jak se dělajá naklikávací smajlíci.
Lexter
Profil
Pravda měl bych uvést zdroje inspirace a pomoci když jsem se zadrhl. Uvedu tedy.
Už se do toho php začínám dostávat, chci dodělat registrace a přístupy + pár dalších věcí. mno snad se mi aspoň něco z toho povede.
tiso
Profil
...malé písmo i line-height...
Petr Tichý
Profil
Malé písmo, text provzdušnit. Vím, že "ftipy" je úmysl, jenže mě to mlátí do očí.
Plaváček
Profil
Lexter

Ftipy na seriozní prezentaci webdesignera? To snad ne :)
Lexter
Profil
Malé písmo, text provzdušnit

Udělám.

Vím, že "ftipy" je úmysl, jenže mě to mlátí do očí.

To je pravda, změním :)
Lexter
Profil
Ftipy na seriozní prezentaci webdesignera? To snad ne :)

zatím si tím nevydělávám, ale co už :D tedy odstraním máš pravdu. :) I když vtipy skorem žeru a cpu je snad všude :) Te´d to ale musím zaplácnout nějakým balastem, snad slovníčkem.
Tomass
Profil *
- Grafické práce & Webgrafika, webdesign v záhlaví je v opeře rozlámáno do 3 řádků, to je úmysl?
- ten předěl pozadí mi nesedí. Myslím že to je moc kontrastní. A hodně ostrý je i ten rámeček vůči obsahu.
- Zde můžete vidět některé ukázky ... nerozumím tomu upper case. Jestli dobře vidím, tak je to použito jen tam. A nevím, čím se ten text logicky nebo významově liší od zbytku stránky.
- oranžový hover u linků v opeře zasahuje i do řádků nad/pod
- opravdu hnusná hnidopišská poznámka: ZdZnáte fraktály? .... a nebo lasem ... mám mnoho výtvorů, se kterými se chci prezentovat .... aby se tutoriály dostali ... menu oddělnené
Lexter
Profil
Jak jsem přepokládal zásadní chyby jsou v textu, holt si budu muset někoho najmout.

Tomass
Opera mi jede tak jak má....

oranžový hover u linků v opeře zasahuje i do řádků nad/pod

To dořeším i když mě to nedělá.


opravdu hnusná hnidopišská poznámka

jj :D jen si přečti můj první příspěvek :D
langusta
Profil
Já osobně bych oddělal ty tři obrázky webů v hlavičce. Bude to čistší a příjemnější.
habendorf
Profil
Všechny labely míří do textarey (?).
HArold
Profil *
JAk uz jsem ti psal mailem (a posilal par screenu) porad se spatne zobrazuje menu :o)
woric18
Profil
Ta poslední práce, Aldredovo portfolio je velice podobné z jedné knížky "APhotoshop praktický webdesign" neznáš tuto knižku? ;-)
Petr Tichý
Profil
woric18
Vím co myslíš. Ale podobné je ale jen menu. V tomto případě bych vůbec ale vůbec toto nevytýkal.
Lexter
Profil
woric18

Znám tuto knihu ale nečetl jsem ji.

Insipraci jsem určitě někde viděl, ale že bych si vzpoměl? Já zapoměl i na svý narozeniny tento rok.
Aldred
Profil
Petr Tichý,woric18
vsak ta posledni prace - Aldredovo (moje) portfolio se hodnoti hned vedle v topicu
EDIT> ted sem si vsiml ze tam jiz vase nazory jsou, dekuji
Lexter
Profil
JAk uz jsem ti psal mailem (a posilal par screenu) porad se spatne zobrazuje menu :o)

Ať dělám co dělám, ve všem co mám mi to jede v pořádku. Budu muset hledat dál ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0