Autor Zpráva
Fojta
Profil
zdarek,
potřeboval bych zhodnotit grafiky navrh. Snazil jsem se to udelat jednoduchy (v jednoduchosti je sila) :) . Tak se na to mrknete . Dikec
Link
none
Profil
napis hudebni produkce je kostrbaty ani se mi nelibi u toho loga ten zrcadlovy stin...jinak je to moc prázdné
Aldred
Profil
Zdar
- Pouzij barvicky, je to in a na sedej web neni nikdo zvedavej
- Znacne okousanej text v hlavicce
- Ten odraz od Martin Pribyl trochu zmirni nebo oddelej
- home | mapa | kontat tomu dej vetsi pismo
- dohod tam text, jen tak bude dojem ucelenej, protoze na webu text bude a tak to ted nejde posoudit celkove bez textu
- chybi paticka
dredie
Profil *
Aldred
na sedej web neni nikdo zvedavej
- mylis se

Fojta
- mne se naopak barvicky libi, ale problem mam hlavne s fonty, jsou malo vyhlazene + volba fontu podle me taky neni stastna. Dal bych trochu rozdrbal okraj te fotky, aby vic korespondovala s tim efektem a vic se do nej "vpijela" + ten efekt bych dal mozna trochu vyraznejsi. A rozhodne si pohral s menu. Celkove to pusobi nedotazenym dojmem, ale jako zacatek to neni spatne :)

D.
Lexter
Profil
No asi budu trošku tvrdší, ale moc nevím co mám hodnotit.... Vypadá to jako nedokončený tutoriál na okousaný nebo jaký papít z tutorials.cz a ram daný obrázek. Sry, ale tak nějak to vidím :(
Aldred
Profil
dredie
na sedej web neni nikdo zvedavej
- mylis se

Je ucelem webu aby unudil k smrti ?? 6 pismen barevne a jinak nic to se mi zda kapanek malo
dredie
Profil *
Aldred - to ale neni zalezitost barev, u nich jde jen o to jak je sladis dohromady, ale zakladni paleta je pouze a jenom na tobe - monochromaticke barvy jsou pouze jedna z nich. A ver tomu ze existuji i velmi dobre "cernobile" weby, tenhle k nim ma sice daleko, ale to znovu podotykam ze to neni problem barev.

D.
Petr Tichý
Profil
Je to na dobré cestě. Zjemnil bych pozadí a přidal oranžovou i do jiné části na webu.

Viděl jsem to tady už několikrát, tak to musím říct. Lidi, nepište ke grafickým návrhům poznámky, že je kostrbatý písmo. V graf. editoru lze sice nastavit vyhlazování, ale pro návrhy se doporučuje nechávat písmo bez vyhlazování. Až bude text vyveden normální formou, tak záleží na vašem nastavení jak písmo uvidíte.
dredie
Profil *
Aldred - jenom takova poznamka k barvam - kdyz si prohlednes tento web, na ktery se rpave divas, zjistist ze tu mnoho barvicek taky nenajdes, vetsina je monochromaticka. A rozhodne to nevypada, ze by te tento web nezajimal :)

D.
Railbot
Profil
Petr Tichý
Až na ten detail, že zde písmo v hlaviččce je logo, které zřejmě nebude text, ale obrázek (usuzuji z odrazu atd.), takže vyhlazení by bylo na místě.
Tomass
Profil *
Mně by se to líbilo, ale fonty jsou špatně. ten v hlavním menu by snad byl použitelný, i když se mně moc nelíbí, ale všechny ostatní jsou imho špatně.

- každý je jinou velikostí
- Martin Přibyl je hrozně pixlovatej
- hudební produkce - nelíbí se mi tečky kolem, všechno malým, font, vertikální pozice vůči Martinovi Přibylovi.
- home mapa kontakt je moc malý, což v kombinaci s patkovým fontem je velmi o ničem.
Fojta
Profil
děkuji za kritiky vezmu si je k srdci a vše se pokusím opravit :)
Fojta
Profil
ještě bych se chtěl zeptat jaky font by jste mi doporučovaly ?
Petr Tichý
Profil
Railbot
Jistě v případě loga je vyhlazení samozřejmé. Reagoval jsem na příspěvky tipu: "Nějaké druhy písma jsou kostrbaté." nebo jiné. Třeba nápis "... Hudební produkce ..." na tomto návrhu bude vykreslován normálně.

Nebo konkrétně dredie: "... ale problem mam hlavne s fonty, jsou malo vyhlazene ...".
Fojta
Profil
tak provedl jsem nektere zmeny vyhlazeni pisma (logo) + zkusil jsem dat do nadpisu jiny font doufam ze se vam bude libit
link
jo paticku tam zatim nedelam , je to zatim zbytecne :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0