Autor Zpráva
Venca V.
Profil *
Ahoj, dodělal jsem stránky o Davidu Lynchovi, udělal jsem nějaké změny které mi byly doporučeny v tomto topicu (změna tlačítek, drobečková navigace). Zakže prosím opět o kritiku, díky. Adresa je http://lynch.pillowfight.cz.
Petr Tichý
Profil
Osobně bych menu posunul více dolu na úroveň nadpisu. Web pohodlně předá informace, designově je to slabé.
Lexter
Profil
pravda designové to slabší je, ale mě se líbí dobré předání obsahu. Ač ho neznám, rád si počtu :)
Tomass
Profil *
menu bych možná strávil, ale gradient, co se při přejetí myši invertuje, to se mně nelíbí.


O The Mulholland Drive napsat "ucelený příběh", to chce odvahu :)
Venca V.
Profil *
Petr Tichý - menu jsem šoupnul kousek dolů, na designu jsem taky trochu zapracoval (obrázek na pozadí, logo). Co teď ? :-)
Tomass - takže invertovaný gradient při hoveru už je taky minulost, stejně jako "stlačení" tlačítka :-)
a teď mám nějaké konkrétní prosby o pomoc ohledně MSIE:
1. Na stránce s filmy mám pod sebou několik odkazů na záložky, kód zde:

<h3><a href="#zal1">Obsah</a></h3>
<h3><a href="#zal2">Recenze</a></h3>
<h3><a href="#zal3">Z diskuzí...</a></h3>
styl:
h3 a {background-color:#eee;display:block;padding-left:1em}
h3 a:hover {background-color:#ddd}
h3 a:active {background-color:#f66}

Problém je v tom, že v MSIE se při hoveru nezmění barva pozadí u prvního odkazu.
2. U odstavců mám text-indent:3em; pak mám odstavce třídy citace:

.citace {text-indent:0px;border-left:2px solid #f66;padding-left:1em;margin-left:2em}

a v MSIE se mi tento odstavec zobrazí s odsazením prvního řádku 3em. Poradíte? Díky.
Samozřejmě uvítám i další kritiku...
Oba dva problémy se vyskytují například na této stránce.
dredie
Profil *
neni ten font textu zbytecne velky? Ja sice u ocare prectu bez problemu nejmensi pismenka, ale i tak mi prijde naddimenzovany :)

D.
Venca V.
Profil *
dredie - pravda, zmenšil jsem na 90%
Venca V
Profil
Zkusím znovu oživit tohle téma:-) TROŠKU jsem zapracoval na designu, přidal vyhledávání... Prosím o připomínky, díky.
Petr Tichý
Profil
Rozostřená hlavička se mi vůbec nelíbí.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0