Autor Zpráva
Saara77
Profil
S tímhle webem už jsem tady jednou otravovala a na základě připomínek něco upravila, tak se do mě pusťte podruhé:

www.miras.webzdarma.cz

Předem díky za konstruktivní kritiku ;o)
Tomass
Profil *
- hover v menu a vybraná položka menu mi připadají moc výrazné
- nelíbí se mi rozsazení písmen v textu. Je moc velké.
- hejno bannerů dole a umístění na wz tomu velmi, ale VELMI ubírá na věrohodnosti.

jinak se mi to líbí.
Saara77
Profil
S těma reklamama nemůžu nic dělat, ten web jsem nedělala pro sebe, tekže jsem se jen pokusila oddělit od hlavního text: Předělávala jsem je po majitelovi těch stránek-
původně to bylo takhle:
www.miras.webzdarma.cz/puvodni/

(Byla to moje první práce "na kšeft")

Na to menu kouknu. Díky
Tomass
Profil *
To první vypadá, jakoby ho vytvořil mentálně postižený orangutan, od toho bych nechtěl půjčit ani banán.
To tvoje je solidní práce, jen řekni tomu majiteli, že ty bannery a umístění na free hostingu to co do důvěryhodnosti degradují de facto na tu úroveň, jakou to mělo předtím. Že ti za ten design vlastně zaplatil úplně zbytečně.
Saara77
Profil
Právě pro to, když jsem na ty stránky narazila, jsem mu nabídla je vylepšit.

Byl rád, přiznal, že to bylo to první, co kdy udělal a že byl rád, že to vůbec fungovalo.

Mé první přičuchnutí k webu nevypadalo o moc lépe (před asi rokem a půl) :o)
nightfish
Profil
a já ještě přidám, že se mi nelíbí ten text PŮJČKY, ÚVĚRY, HYPOTÉKY Šance pro každého nahoře, neboť mi přijde rozmazaný (to bude zřejmě tím tmavším stínem...)
Saara77
Profil
nightfish
kouknu na to, díky.

Bohužel nemám žádný pořádný software pro grafiku - používám jen freeware PhotoFiltre
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0