Autor Zpráva
Saara77
Profil
Dělám ještě pro kolegyni mého posledního zákazníka:
do béžova:
www.saara77.com/naruby
nebo do fialova ?
www.saara77.com/naruby/violet.php

Díky za kritiku ;o)
Petr Tichý
Profil
Ani jedno. Snaž se o důvěryhodnost.
Tomass
Profil *
- fialová verze nebrat
- pocitadlo nebrat
- "na ruby" je nesmysl, spravne je naruby
filip186
Profil
Naruby se píše dohromady. ;-)

edit: Tak jsem to napsal trochu pozdě.
Tomass
Profil *
Duveryhodnost tam aspon pro me poskozuje jen ten mini banner dole, pocitadlo a neprilis kvalitni kulaty obrazek nahore.
Saara77
Profil
Počítadlo ani ten minibanner není můj nápad, to měla na původní stránce:
http://www.obchodnaruby.cz/ - za tu platila nějaké firmě.
Naruby a Na ruby jsem si taky všimla, ale taky to bylo původně - texty jsem nijak neměnila.

Ten kulatej obrázek je fakt pitomej, ale trvá na něm.
Bohužel nemám pořádnej grafickej nástroj a když jsem to nechala jak bylo původní zelená a ladila stránky do zelena, tak to ve výsledku vypadalo jak stránka pro rybáře....
Petr Tichý
Profil
Teď to pravda nevypadá jako pro rybáře, ale vůbec ne jako pro firmu nabízející úvěry.
Saara77
Profil
Petr Tichý
Beru, trochu mi to připomíná, jako stránka pro svatby, nebo pohřby, vyberu jiné lazení barev
AM TRADE
Profil *
Co se http://www.ochodnaruby.cz týče a té firmy...raději nebudu nic komentovat... jaké stránky, taková firma....
Měla by se nad tím zamyslet.... Je to nevkus a tu koruna už má registrovanou jiná firma a kdyby to věděla tak jí dá k soudu..... jo jo....
Já si dělám web sám http://www.amtrade.wz.cz..../momentálně na nich dělám a budou spuštěny k 5/O7
niCe
Profil
Proč, vážený pane, uvádíte dva nefunkční odkazy?
Railbot
Profil
AM TRADE
Nepovedené self promo. No každý si teď o Váš a Vašem webu udělal jistě kladný názor :)
niCe
Profil
Sorry za OT: LOL;
Saara77
Profil
Petr Tichý
Tomass
zkusila jsem to rochu jinak:
http://www.saara77.com/naruby

P.S.
AM TRADE
nechápu smysl Vašeho příspěvku v diskuzním tématu "Názor na stránku", ale to je Vaše věc.
Jakékoli osobní averze sem dle mého nepatří.
Saara77
Profil
Zelené logo s orlem, spojené ruce a penízky kolem jsem zachovat musela, i tak jsem je dost utla...
zatomik
Profil
Mě se nelíbí, že mince nejsou kulaté (viz mince vpravo nahoře otočená rubem)

- u odkazů v menu mi přijde že hover zasahuje až do modrého okraje stránky (asi 1px) nevim zdali je to záměrně.
Petr Tichý
Profil
Hmm, už je to sice o něčem jiném, ale musím bohužel konstatovat, zase vedle.
Saara77
Profil
Petr Tichý
holt, profík ze mě nikdy nebude ;o)
Ale v rámci svých amatérských možností se snažím...
Saara77
Profil
Měla jesm jen tento podklad s tím, že ruce a logo s orlem má zůstat.
Možná jsem to osekala až do nudna, ale mám raději střízlivější tóny...
AMTRADE
Profil *
Stránky předělávám a chci je spustit teď v průběhu května, trošku se sesypal editor...tak musím použít jiný,...
Architect
Profil
Není třeba házet flintu do žita :)

Osobně bych zkusil:
1) upravit menu... stačilo by použít nějaký jednoduchý barevný přechod (možná tmavěmodrá - šedivá, to chce zkusit) - onmouseover - otočit přechod, zesvětlit, tak něco ( možná písmo na červenou a tučně), hned by to bylo dynamičtější a profesionálnější
- možná bych nepoužíval rozevírací menu, ale to už je spíš věc osobního vkusu
2) myslím, že tu ztránku hlavně kazí ten levý pruh s formulářem, na tom místě bývá většinou menu a tak tam lidé zklouzávají pozorností, dal bych tam nějaký zajímavý obrázek a nechal ty kontaktní informace (telefony a adresu bych napsal pod sebe ne vedle sebe, vypadá to líp a líp se to čte)
- pokud bys obrázek nechtěla zkus jenom dát pryč ten formulář a nechat tam jenom odkaz >>>DOTAZ<<< vynech ty "<>" použij psychologickou červenou barvu, zvětši a podtrhni je, červená bude stačit nedávej pozadí
3) použij nějaký důmyslnější pozadí, i kdybys neudělala nic jiného, tak tohle to může zachránit. Ani bys možná nemusela rámovat oblasti s textem, sám jsem se nedávno přesvědčil, že v některých případech to může být na závadu. Inspiruj se na jiných stránkách, kde používají přechody na pozadí. Když to uděláš šikovně můžeš docílit působivého 3D efektu plasticity stránek.

Využij toho, že máš návrh v modré a dodej těm stránkám života pomocí červené, výborně se doplňuje a když ji použiješ s mírou můžeš vypíchnout to, co je důležité. Už jsem to psal, červená je psychologická barva.
AM TRADE
Profil *
Dobrá mám tu ještě jedny stránky co ukazuju jako vzorek...... http://www.penizky.xf.cz .... kdo má zájem ať jukne.... aby se tu neměli jiný čemu smát....
Petr Tichý
Profil
AM TRADE
Ve vlastním vláknu se nasmějeme až až.
AM TRADE
Profil *
Pokud se vyjádřím k těm stránkám, tak bych raději brečel:
1. Klamání spotřebitele, protože to co má v té sekci exekuce je absolutní nesmysl
2. Směnka - účtuje se předem peníze... kdy to věděla ta osoba pro kterou dělá tak by vyletěla z kůže
3. Ty stránky působí depresivně...... trochu bych to vyladil a hlavně, ať tam je uvedené rpsn a nebo úrok, kvůli ČOI
4. Navbannery bych udělal kolmo a ne vodorovně
5. Tu Korunu bych vyměnil na znamenní dolaru a nebo bych tam dal truhličku s pokladem, protože to více přivábí klienty.
6. Pokud máte zájem, tak do zítra vypracuji návrh jak by to mělo asi vypadat.....
7. Tohle by udělal i student na ZŠ.... typuji že jste začátečnice co se stránek týče.


Petr Moštěk AM TRADE s.r.o.
AM TRADE
Profil *
Kolik jste si za tuhle "kvalitu" řekla?
Lexter
Profil
AM TRADE

Myslím, že tu kdysi zaznělo, že to dělá zdarma.
AM TRADE
Profil *
tak to jo.....
Saara77
Profil
AM TRADE
je mi líto, ale vzhledem k poznámkám v bodech 1) a 2) se mi opět vrací dojem, že se jedná o nějaké osobní záležitosti s majiteli stránek.

Uzamykám toto téma.


Všem ostatním dekuji za všechn rady!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0