Autor Zpráva
Lexter
Profil
tak a jdu zase s kůží na trh, očekávám hodně špatnou kritiku, protože i kódoval jsem já :(

Mno tak do mě http://zapisnik.ljt.cz/

Vím že mi v ie blbne pozicování formuláře a vůbe celé pozcování, ale snad jsem to odladil alespoň do snesitelné formy..
zimmi
Profil
Lexter: Píše se o mně, nikoliv o mě.
Lexter
Profil
Díky, každej mě na to upozorňuje a já na to pokaždé zapomenu.
Miloš
Profil
— Písmo definované v px nebo pt → v IE nzvětšíš.
— Mizející podtržení jako hover-efekt se mi moc nelíbí, mám pocit ztráty orientace. Pokud pro hover přidáš změnu barvy či pozadí, podtržení snad zmizet může, ale takhle to trochu mate.

— ryze subjektivně: ten horní pruh mě zmátl; když jsem v kódu viděl text „Mapa stránek“, nemohl jsem to na stránce najít. Až po delším hledání mě to ťuklo – Aha, tak ten pruh nahoře není reklama.
Zvlášť ve vyšších rozlišeních (mám 1600×1200) se to menu ztrácí z očí.
Lexter
Profil
— Písmo definované v px nebo pt → v IE nzvětšíš.

Pravda, napravím.

— Mizející podtržení jako hover-efekt se mi moc nelíbí, mám pocit ztráty orientace. Pokud pro hover přidáš změnu barvy či pozadí, podtržení snad zmizet může, ale takhle to trochu mate.

Něco vymyslím ;) díky.

Menu nahoře

Mno mě ani nenapadlo, ž by to někomu mohlo připomínat reklamu, ale něco na tom asi bude. Něco s tím provedu.
tiso
Profil
-klikací by si mohol spraviť i text Lexterův zápisník, nie len ten listok vedľa
-nepáči sa mi ten ľavý border vedľa odstavcov, osobne by som nejak ohraničil celú stránku zľava i zprava, bez tej vzorky na pozadí v strednej časti
-vetu "Design vytvořil a v XHTML a CSS validním nakódoval Lex Lexter." skús preformulovať...
habendorf
Profil
Podívej se na tag label.
Lexter
Profil
tiso

Díky za rady, pokusím se.
Lexter
Profil
habendorf

měl by tam již být.
mukis
Profil
Mně se to líbí, ale při čtení textu písmo řve do očí
Inpocasi
Profil
Pozadí modrého list nepasuje na pozadí (ovšem všiml jsem si toho až po chvíli)

Začátek stránky je pěkný, ale poté co se přesunu na spodek už to není ono (samá černá...)
oogi
Profil
Pěkná hlavička, ale kombinace bílé, černé a modré v těle je vražedná.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0