Autor Zpráva
Morelo
Profil *
zdravim, prosim o shlednuti stranek www.sběrnice.net, byl bych rad kdyby jste mi poradili, doporucili co by tam bylo jeste dobre podle vas pridat, co se vam zda, ze tam chybi za funkce

diky moc

tech(zav)sbernice(tecka)net
oogi
Profil
Ta úvodní stránka vypadá nějak prázdně, něco by chtělo do toho těla přidat.
Morelo
Profil *
oogi
co by melo byt podle tebe to "neco"? :)
Miloš
Profil
— Stránku máš navrženou pro 1024×768. Při jiných rozlišeních (stačí změna velikosti okna) se ti nepěkně posouvá pozadí pravého sloupce.
— Pokud jde o oogim zmiňovanou děravost, tak v rozlišení 1024×768 a nižších mi to nevadí, vypadá to podle mne dobře, ale ve vyšších rozlišeních je ta úvodní stránka opravdu nehezky děravá.
— Další neduh jsou písmenka definovaná v px nebo pt, což znamená, že nejdou v exploreru zvětšit.
— Nadpisy článků mají špatnou výšku řádku – řádky lezou do sebe. Zvětši jim line-height.
— Naopak rozestup řádků v pravém sloupci je tak velký, že když se ti odkaz na jeden nevejde, vzniká mezi řádky neklikatelný prostor. Tady bych line-height zmenšil, ale nechal vych větší margin-bottom pro jednotlivé <li>; bude to i přehlednější.
— Favicona je odcizený symbol RSS; i přesto, že jde o zdroje posbírané z RSS kanálů, bych byl pro vytvoření vlastní ikony.
Morelo
Profil *
Miloš
diky, neco , co jsi psal jsem uz napravil, neco jeste pozmenim.
Morelo
Profil *
uz nikdo dalsi se nechce vyjadrit krom dvou odvazlivcu?
Petr Tichý
Profil
Mě se to designově líbí, jen detaily jako že mi tam nesedí Google Adsense v takovém macatém rámečku a podobně. Ještě se mi nelíbí odkazy v hlavičce. Člověk by neřekl, že vedou mimo web.

Jinak uplatnění u mě web nenalezne, u někoho může.
Morelo
Profil *
Petr Tichý
ok dik

jeste nekdo?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0