Autor Zpráva
volejbálek
Profil *
Čím je to, že tady byl můj web http://www.tjslavoj.unas.cz/index.html víceméně jen kritizován, ale uživatelé pro které byl tvořen jsou spokojeni a líbý se jim? (samozřejmě nebudu mluvit o zdrojáku, ten je zatím hanebný a doufám, že bude čas ho dát natolik do pořádku, abych se za něj nemusel stydět)
dredie
Profil *
ale uživatelé pro které byl tvořen jsou spokojeni a líbý se jim
definuj :)
Hugo
Profil
volejbálek

Asi to bude tím, že zde nejsou uživatelé, pro které byl ten web vytvořen (a proto se jim nemusí líbyt).
Railbot
Profil
volejbálek
Třeba to bude tím, že běžného zákazníka nezajímá něco jako zdrojový kód a už vůbec nechodí na tvé stránky proto, aby kritizoval, ale doheldal nějaké informace. Sem si dal stránky ke zhodnocení, stalo se tak.
volejbálek
Profil *
V pořádku, od toho jsem je zde předhodil kritikům. Také jsem neočekával pochvaly, ale naopak upozornění na nedostatky, které je potřeba odstranit. Jde mi spíš o design a např. odkazy - to zde bylo víceméně kritizováno, ale uživatelé právě toto chválily.
Kamil V
Profil
zamyslel bych se, nakolik mají profesionální přístup uživatelé a nakolik ho mají kritizující zdejšího fora
Railbot
Profil
volejbálek
Co člověk, to jiný názor. Nikdy se nelze zavděčit všem.
Joker
Profil
tady byl můj web víceméně jen kritizován,ale uživatelé pro které byl tvořen jsou spokojeni a líbí se jim?
Tomu bych se ani nedivil. Alespoň já to hodnocení tady beru spíš jako náměty, co by se na webu dalo vylepšit. Návštěvníci budou většinou daleko shovívavější. Navíc návštěvníci obvykle moc nerozumí tvorbě stránek. Tj. u průměrně udělaného webu většina návštěvníků řekne něco jako "Ale jo, pěkný", zatímco lidi tady napíší seznam, co zlepšit.

Pokud web některé návštěvníky omezuje, je hodnocení od návštěvníků ovlivněné "filtrem" toho webu. Například když udělám pěkný web, který se ale zobrazuje správně jen v IE a v alternativních prohlížečích je úplně nečitelný, lidi s alternativními prohlížeči na web vůbec chodit nebudou. Pak hodnocení od návštěvníků vůbec nemusí naznačovat, že je někde chyba.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0