Autor Zpráva
Rhea
Profil *
Ohodnoťte mi prosím tyto stránky: www.volny.cz/mariah.
Pokusila jsem se ve stylu pro tisk udělat galerii fotek taky plovoucí, aby byly za sebou. Jenže ve FF se mi obrázky oříznou, pokud se nevejdou na stránku, v IE pro změnu není vůbec ten desátý. Nakonec jsem je tedy nechala pod sebou. Je ale nějaký způsob, jak to udělat?
Díky
dredie
Profil *
rhea:

1. grafika - vubec se mi nelibi, cele to pusobi dost zastaralym dojmem
2. navigace - je prehledna coz je dobre, nicmene nevim jestli odkazy na stranky s obrazky patri do hlavniho menu, spis bych je dal az do stranky primo s obsahem po klepnuti na urcitou sekci
3. obsah - silne postradam polozku cenik
4. domena - volny.cz/... to snad ne, pri dnesnich cenach domen (400 kc/rok atp.) je to dost zbytecne a pusobi to neverohdnym dojmem.

D.
Kamil V
Profil
Nadpis v hlavičce čtenáře informuje, že web je o malbě na textil. Proč stejnou funkci nezastane i grafika?

Absence patičky velmi navozuje pocit, že se stránka nenačetla celá a ještě něco "příjde".
Rhea
Profil *
Díky za názor.

ad 1) Já nejsem grafik. Co by bylo vhodnější?
ad 2) Nevím, řekla bych, že nejdůležitější na tomto webu jsou právě ty obrázky. Když jsem na takovýchto webech, tak jsem tam kvůli obrázkům a pak mě rozčiluje, že se na ně nemohu dostat rychle. Ale asi je to věc názoru. Nevím.
ad 3) Ceny tam dost dobře nejde dát, protože jak je na hlavní straně uvedeno, záleží to na různých věcech.
ad 4) Teprve se to pokoušíme rozjet. Proto jsou i celé stránky statické. Pokud se nám to povede, tak pak bychom si pořídili jednak doménu, jednak i nějaký redakční systém.

Rhea
Kamil V
Profil
ad 1) Já nejsem grafik. Co by bylo vhodnější?
podívejte se na dnešní moderní weby, nechte se inspirovat (neříkám zkopírovat), použijte vámi vytvářené látky a vytvořte nějaký jednoduchý motiv, od kterého se design odrazí

nebo kotaktujte nějaké webdesign-studio, nemusíte si nechat vytvořit celé stránky (pokud chcete ušetřit), nechte si navrhnout jen grafickou podobu

ad 3) Ceny tam dost dobře nejde dát, protože jak je na hlavní straně uvedeno, záleží to na různých věcech
ani orientačně? abych měl představu, že cena šátku je od X do Y, abych věděl, že pokud chcu ubrus, za 4000 ho rozhodně nepořídím...

Proto jsou i celé stránky statické
to není vada

i nějaký redakční systém
taky není potřeba, stránky nejsou velké a RS jim podle mě jen uškodí
Rhea
Profil *
Dobře, zkusím vytvořit nějaký motiv a pak trochu upravit design.

A co ten tisk? Nejde i v tisku udělat ty obrázky plovoucí, aby to správně vzaly i prohlížeče.
Tomass
Profil *
nebudu hodnotit celý web, jen mě zaujaly vlaječky napravo nahoře. Fungují jako zajímavý rébus. Opravdu jsem chvilku klikal, vidím v tom jistá pravidla, ale vůbec je nechápu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0