Autor Zpráva
PepiCZech
Profil
Ahoj,

mohli byste mi prosím zhodnotit můj web? www.gametherapy.wz.cz?

Vím o "chybce" s klikacím logem ("řešeno" obrázkem, ne klikacím divem :-) Neměl jsem zatím čas to opravit.

Díky moc za názory.
DJ Miky
Profil
Pomóóc, jabkááá...

Zelené nadpisy a odkazy nejsou moc kontrastní.

Chtělo by to klikací celé logo.

V menu bych dal klikací celý sloupec (celé to zelené).

Title bych asi neukončoval tečkami.

„lacinými reklamnímy žvásty“
Kamil V
Profil
zelený H1 a hned pod ním trochu jinak zelený H2 - to nevypadá dobře

zelený pruh s vodorovnými odkazy - v IE nějak moc vysoké

ten lísteček na tom jabku nebyl, že ne? zrušil bych lísteček... vlastně - zrušil bych i to jabko :)

H2 má malý (žádný) margin-top
dracek
Profil
mně se to líbí :)
PepiCZech
Profil
Díky všem za názory...

Jablko výhledově změním, ovocný weby jsou dneska celkem "provařený".
Jablko původně stopku s lístkem mělo, jen jsem ho vyříznul z fotky.
Dva druhy zelené jsou záměrem a jsi první, kdo se o tom zmínil, nejspíš ponechám.
Logo a H2 dořeším.

Ještě jednou díky, nečekal jsem, že z toho vyjdu takhle "slušně" :-).
dredie
Profil *
fakt nechapu ten uvodnik nebo jak bych to nazval v leve casti, napoprve jsem nabyl dojmu ze na to snad i muzu kliknout - proc to vypada jako spatne popsane menu?
PepiCZech
Profil
Kliknout? Je to podtržený? Je to barevný? Není, tak to není odkaz. Je to anabáze na Yuhůův rozcestník na titulce JPW, akorát on ho má umístěný vpravo s nadpisem "Orientujte se" (možná tomu přidám nějaký výstižný podnadpis). Funguje to dobře, aspoň co jsem to testoval na "běžných uživatelích", skoro všichni si to chválili jako dobrý nápad. Určitě to nebudu měnit.
dredie
Profil *
Kliknout? Je to podtržený? Je to barevný?
je to sede X standartni text mas cerne, tudiz ano, barveny rozdil tam je (mozna je to jinou velikosti pisma, ale ver tomu ze mam dobry oci a barevny rozdil poznam :). Vzhledem k tomu, ze se jedna o tri bloky textu, by se to dalo mozna povazovat za citace z clanku/prispevku/cehokoli, ktere jsou aktualni.... samozrejme neni problem to zjistit najetim mysi, coz jsem udelal. Jenom ti tu pisu muj pocit z toho, co jsem videl, to neznamena ze to musis menit ;)

D.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0