Autor Zpráva
xslove
Profil
ahojte, prosil bych o námět na úpravu horní části http://cestomapy.cz/
vím, že po grafické stránce je to hodně slabé a je nutno to trochu vylepšit. určitě je nutno předělat font textu cestomapy.cz a dále třeba nějakým pozadím přírody (když jsou to stránky zaměřené na cestování na horách) vyplnit ten horní prázdný panel. proto ocením nějaké návrhy jak. díky
Nox_lbc
Profil
pozadí bych nikam nedával, přeci jen trvá dost dlouho než se načte samotná mapa, takže zdržovat to bitmapou je nesmyslné ... k logu bych přidal nějaký pěkný, do zelena laděný logotyp ... http://iam.kryspin.net/priroda-redesignuje/ ... samotný název bych zkusil nějakým pěkným ručně psaným fontem (jelikož neobsahuje diakritiku, tak bude z čeho vybírat!) ... www.dafont.com
Kamil V
Profil
na mě to dýchá dost Seznamem a službou mapy.cz

tu (třeba i neúmyslnou) podobnost designu bych odstranil, každý si uvědomí, kdo byl dřív...
dredie
Profil *
kamil ma pravdu, hned me napadl mapy.seznam.cz hlavne a predevsim diky tomu textu napravo, je designove temer shodny.

D.
xslove
Profil
no zase nějak nuceně vymýšlet podobu a umístění textové části, jen aby to nebylo podobný něčemu jinýmu a známějšímu bych nechtěl. když je to praktický tak ať tyhle mapový weby vypadají stejně. budou se lišit jen obsahem
dredie
Profil *
budou se lišit jen obsahem - to myslis vazne? copak se mapa muze vyrazne lisit obsahem? :) tady nejde o nahodnou podobnost, ale o kopirovani, aspon tak to vypada.

D.
xslove
Profil
nemel jsem na mysli obsah standardni mapovych vrstev, ale aktivnich klikacich prvku. Jak jinak se da vymyslet obdelnik s mapou a informacnim oknem??? melo byt to okno nalevo, aby to zjevne nepripominalo mapy.cz? priznavam, ze 3 ikony jsou stejne
volejbálek
Profil *
Jak okopírované.
llook
Profil
Fakt to vypadá jako mapy.cz. Rozvržení bych neměnil a rozhodně ne z tohoto důvodu. Spíš bych se ale snažil nějak graficky odlišit. Podívej se třeba na www.amapy.cz - používají úplně stejné rozvržení a přitom to jako mapy.cz nevypadá.
xslove
Profil
jasně uznávám, že je to jako z oka vypadnutý z mapy.cz, ale neměl jsem čas na přemyšlění nad odlišným designem, tak jsem si čas na inspiraci hodně zkrátil... budu se snažit to při volým čase trochu zindividualizovat :o)
PS: logo s nápisem už jsem trochu vyspravil
R.
eliska
Profil *
přesně, stejné mapy jako na seznamu :(
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0