Autor Zpráva
Tomass
Profil *
Zajímaly by mě připomínky ke vzhledu. Ke kódu ne, tam ještě budu ladit. Design je výsledkem přetlačování mezi mnou a zákazníkem, tak by mě zajímalo, co zkritizujete víc.

http://advokatka.smart-sw.com
WertriK
Profil
Na úvodní stránce je menu špatně čitelné [hlavně link na Právní služby]. Po kliknutí na položku v menu nastene výrazná změna designu to mě celkem vadí a přijde dost chaotické.
tane
Profil *
No, z hlediska designu na tomhle asi neni moc co hodnotit :-/
souki
Profil
Anketa: Co vám při během první půlvteřiny připomněla ta otevřená kniha? Co se vám vybavilo? Asi už špatně vidím, ale prvním dojmem jsem tam viděl něco úplně jiného než knihu :o)
Tomass
Profil *
WertriK Právní služby vidím, opravím. Pokud tou výraznou změnou designu myslíš přesun menu, tak to je jedna z věcí, které jsem nevybojoval a skončilo to podle přání zákazníka :(



souki má víc fantazie, než je zdrávo ;)
kost
Profil *
Tady vážně není co hodnotit z grafiky. Protože tam žádná není. A ta fotka bible se nedá považovat za grafiku.
Peca
Profil
Vůbec nejde poznat, co je odkaz a co jenom nadpis.
souki Souhlas :-)
Tomass
Profil *
Tady vážně není co hodnotit z grafiky
Použité fonty, barvy, uspořádání.. Podle představ zákazníka tam měl být v nadpisech a menu použitý Times. Možná by se patkový font k tématu hodil líp. Nevím. Zkoušel jsem ho, ale v nadpisech se mně nelíbil a v menu byl skoro nečitelný.
Mistr
Profil
Tomass
Zakomponování klikacího loga je v plánu?
Petr Tichý
Profil
Opera 9.10 - vodorovný posuvník. Nějaké položky v menu nejsou absolutně vidět. Jinak dřív než zjistíš, že je to kniha, tak pěkné půlky :o)
Hooonza
Profil *
souki Souhlas. Nejen souki to vidí:-) Chce to jiný obrázek nebo ten text "Cílem naší advokátní kanceláře je poskytnout Vám právní služby nejvyšší kvality." bude pro spooooostu lidí dvojsmyslný.)
souki
Profil
Hooonza
Peca
Díky, že ste mě v tom nenechali :o) Ale v tom textu už nic nezávadného nevidím..
Hooonza
Profil *
Oddíl "Napište nám" a pro sdělení je tam opticky místo jen na několik písmen. To vypadá, že si z návštěvníka dělá webmaster srandu nebo ho chce urazit. Případně chce nechat odesílat jen krátká stručná všeobsažná sdělení? :-)
Tomass
Profil *
Jste banda zvrhlíků. Chtěl jsem vám sem dát dva obrázky a udělat z toho kvíz Najděte 12 rozdílů, ale pak jsem si uvědomil, že nevím, kde podobný fotky hledat.

Obrázek vyměním a ostatní připomínky zapracuju. Prozatím díky všem!
Hooonza
Profil *
Tomass
Co tam vidíš Ty? :-)

Další věc, co mě napadla, možná to je moderní a nerozumím tomu, ale kombinace černé a žluté barvy je výborná, oblíbená třeba v silničním provotu, kde je na každém patníku, aby varovala: vyhni se mi, ať do mě nevrazíš! Černo-žluté pruhování vos, sršňů, včel varuje před bodnutím. Samé nevhodné asociace.
A ty se prostě objeví při prohlížení stránky taky. Takže, jestli chceš návštěvníkům radit, ať se stránce vyhýbají, doporučuju ponechat tak.
Tomass
Profil *
tak mě napadá, proč se vlastně literárním historickým zdrojům říká "anály" ..

Z výše zmíněných chyb zbyla jen kniha a absence klikacího loga, Hooonzo: díky za postřeh, zamyslím se.

:)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0