Autor Zpráva
esemeska
Profil
Ahojky!
www.jura.bloguje.cz
- prosim o celkovou kritiku, kdy nebudete zahrnovat kod, jelikoz se generuje ze serveru bloguje...
-diky za nazory
wimstr
Profil
abych to schrnul hned na začátku, není co hodnotit, kód je jak už si řekla generovaný, obsah skoro žádná, grafkika téměř žádná..
esemeska
Profil
wimstr
:) tak dobry no, to by me zajimo, co je pro tebe plny web, ja se ridim tim, ze v jednoduchosti je krasa a sila
- obsah... dneska jsem to zacal delat

btw, nevite nekdo, jak nastavit na bloguje, aby se mi menil titulek stranky podle rubriky? diky
Lexter
Profil
:) tak dobry no, to by me zajimo, co je pro tebe plny web, ja se ridim tim, ze v jednoduchosti je krasa a sila

Nechci moc rejpat, ale přesně toto říkají lidé, co něco lepšího buď neumí a nebo se jim nechce. Jinak wimstr má samozřejmě pravdu.
wimstr
Profil
jednoduchosti je krasa a sila
s tím s tebou souhlasím, ale to není tvůj případ
Petr Tichý
Profil
Nechci moc rejpat, ale přesně toto říkají lidé, co něco lepšího buď neumí a nebo se jim nechce.
Ne-e. Já toto třeba říkám pořád a určitě ne u věcí, které neumím nebo které se mi nechce dělat. V jednoduchosti je opravdu síla. :o)
Lexter
Profil
To ano ale proč to říkají zrovna ti, kteří pak dostanou takovou kritiku jako třeba tady od wimstra? Já taky většinou dělám jednoduché návrhy a vyplácí se mi to, já to spíše zaměřoval na tento případ ;)
esemeska
Profil
wimstr
s tím s tebou souhlasím, ale to není tvůj případ
A co je muj pripad :o)?

Lexter
Taky nechci moc rejpat, ale pokud nehodnotis svym nazorem muj web, tak prosim nic nepis, dik
Lexter
Profil
Taky nechci moc rejpat, ale pokud nehodnotis svym nazorem muj web, tak prosim nic nepis, dik

Já jsem na tvůj web názor vyjádřil a to tak, žen jsem se přiklonil k wimstrovi. Pokud chceš kritiku, tak prosím: Nejsem schopen kritiky na webu, kde je generovaný kód a prakticky žádná grafika. určitě bych si aspoň s tou grafikou pohrál.
esemeska
Profil
Lexter
Tohle je uz je kritika, takze jsi jdu hrat s grafikou, diky za nazory
esemeska
Profil
Tak uz jsem tam pridal par veci, nejvyraznejsi je pozadi stranky a stinovane okraje ramecku
souki
Profil
esemeska
Můžeš se mi prosím ozvat na ICQ? Nedaří se mi Ti dopsat...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0