Autor Zpráva
Richard1
Profil *
Zdravim,

co rikate na web kava-caj-medovina.com? Je nove spusteny a stale se snazime odstranit chyby a cele to ladime.

Diky Richard
Lexter
Profil
Stránky se mi od pohledu velmi líbí, teď jen v rychlosti bych vytknul doporučení. Obvykle je ve zvyku dopsat k němu, co bude odesláno. Takhle mě jen napadá že je to využívané ke spamu..... Rozhodně bych tam dospal něco ve stylu. Odešlete tuto zprávu svému známénu: xxxxxxxxxxxx....
wimstr
Profil
na první pohled to na mě působí velmi zmateně...

po delším skoumání :D ::

- rozhodně bych zvětšil písmo, je malé, špatně čitelné
- dále to menu, různé barvy (černá, červená)--> nejdříve jsem si myslel že je menu jen to červeně zbarvené, dal bych tomu jednotnou barvu

jinak se mi to vcelku líbí
art4web
Profil
K tomu bg papieru absolutne nepasuje ten pasikovy vzor. Preco by logo ktoré je asi nakreslené na papieri vystupovalo z podlozky? Nápad to je dobrý ale je to nereálne, doporučil by som spraviť pod logo nejaky border okolo aby to vyzeralo realistickejsie. Ale inak pekné. Len neviem ci nie už trochu "okukané".
mates
Profil
design hodnotim jako velmi povedený, pismo by chtelo opravdu zvetsit na min. 0.78em, kod se mi zda naprosto zbytecne "predivovany", chtelo by to pridat trochu te semantiky....
gyoja
Profil
Inspirováno firmou Oxalis.
tozi
Profil
juj krasne stranky len maly font zvecsit inak super praca :)
Lexter
Profil
Nápad to je dobrý ale je to nereálne,

To že je to až nereálné či dle mého soudu jen trochu bych vůbec neřešil. Copak grafika musí být vždy jako ze života? Kdyby jsme měli dělat vše tak jak to vidíme ve skutečnosti, kam by se poděla rozmanitost.
art4web
Profil
Lexter
To nehovorím. Len ako prvé mi "bilo" do očí a zdá sa mi to také nereálne.
Inpocasi
Profil
Pěkné, pouze mi vadí malé písmo
Gekon
Profil
gyoja
Nepovídej, dle čeho soudíš?
Mistr
Profil
Richard1
web kava-caj-medovina.com? Je nove spusteny
Píšeš, že je nově spuštěný. Pak bych upozornil na neexistence stránky Nákupní řád. Nejsem právník, ale mám obavy, aby jsi pak kvůli tomu neměl nějakou polízanici s úřady.
Mistr
Profil
Richard1
A všímám si ještě jedné věci. V hlavním prostoru titulní stránky máš velké (zelenou barvou vyvedené) odkazy:
- Káva
- Čaj
- Včelí produkty

V levém sloupečku v menu máš v části Sortiment položky
- Káva
- Čaj
- Včelí produkty
- Horká čokoláda

Proč nejsou tyto dva seznamy totožné?
loyza
Profil
Pěkné, ale o těch produktech bych se rád dozvěděl podrobné informace. Takhle nevím jestli si něco objednám. Kdybych se dozvěděl, podrobnosti o tom jak je která káva dobrá a jak je který čaj chutný, tak si třeba něco objednám.
Richard1
Profil *
Zdravim,

tak nejake moje odpovedi k prispevkum :)

- Pismo jsem zvetsil - bylo to fakt male...
- Barevne odlisene odkazy kategorii bych nechal - myslim, ze se to trosku oddeli od ostatnich polozek menu, nevim no...
- Nákupní řád byl doplněn
- To, ze v menu je horka cokolada a neni v hlavni strance je tim, ze na hlavni strance jsou pouze tri hlavni kategorie, ty nejdulezitejsi a ostatni jsou uz potom jenom v menu. Ono mozna i nejake dalsi kategorie jeste pribydou
- Ke kávám se popisky připravují, u ostatních by to mělo být všedu pomedně slušně popnané.

Díky a budu rád za další příspěvky
Richard1
Profil *
Zdravim,

tak nejake moje odpovedi k prispevkum :)

- Pismo jsem zvetsil - bylo to fakt male...
- Barevne odlisene odkazy kategorii bych nechal - myslim, ze se to trosku oddeli od ostatnich polozek menu, nevim no...
- Nákupní řád byl doplněn
- To, ze v menu je horka cokolada a neni v hlavni strance je tim, ze na hlavni strance jsou pouze tri hlavni kategorie, ty nejdulezitejsi a ostatni jsou uz potom jenom v menu. Ono mozna i nejake dalsi kategorie jeste pribydou
- Ke kávám se popisky připravují, u ostatních by to mělo být všedu pomedně slušně popnané.

Díky a budu rád za další příspěvky
Richard1
Profil *
Zdravim,

tak nejake moje odpovedi k prispevkum :)

- Pismo jsem zvetsil - bylo to fakt male...
- Barevne odlisene odkazy kategorii bych nechal - myslim, ze se to trosku oddeli od ostatnich polozek menu, nevim no...
- Nákupní řád byl doplněn
- To, ze v menu je horka cokolada a neni v hlavni strance je tim, ze na hlavni strance jsou pouze tri hlavni kategorie, ty nejdulezitejsi a ostatni jsou uz potom jenom v menu. Ono mozna i nejake dalsi kategorie jeste pribydou
- Ke kávám se popisky připravují, u ostatních by to mělo být všedu pomedně slušně popnané.

Díky a budu rád za další příspěvky
Railbot
Profil
Absolutně se mi nelíbí pozadí, které má vypadat jako pomuchlaný papír či co a na něm klasické písmo. Ono to jinak ani nejde, a proto nemám rád podobné obrázkové podklady. Navíc nevím proč, ale vzbuzují u mě dojem amatérské stránky, kterou jsou známé obrázky na pozadí.
Richard1
Profil *
amatérské stránky, kterou jsou známé obrázky na pozadí

No to mi připadne trošku svérázný názor, ale každý to něj vidí. Znám spoustu uznávaných stránek s podobným rozvržením pozadí a nevím, zda se dají nazývat amatérskými...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0