Autor Zpráva
Jan Rippl
Profil *
Dobrý den.
Opět bych rád nabídl ke zhodnocení svůj vlastní publikační systém Tvuj Web (v 7.01), který si můžete prohlédnout na adrese www.cms.tvujweb.com . Raději jsem zvolil tuto diskusi, protože si nejsem jist tím, zda ten můj systém je systémem plnohodnotným, a tudíž..., zda je toto téma žádoucí v kategorii "Redakční systémy".

Kromě změny vzhledu jsem upravil i jednu bezpečnostní chybu v administrační sekci, odstranil některé nepotřebné funkce, jiné vylepšil (snad).

Podotýkám, že vzhled není mou prioritou a mohu jej kdykoliv změnit, či poupravit.
Předem děkuji
Jan Rippl
DJ Miky
Profil
Chtělo by to CoolURI's... :-)
Mistr
Profil
Jan Rippl
A co chceš hodnotit? Vzhled stránek vytvořených Tvým redakčním systémem? Pak bych si dovolil položit otázku: proč má web (alespoň v MSIE 6 SP 2) vodorovný posuvník?
Jan Rippl
Profil *
Jo to je problém, protože ne všechny servery toto podporují (.htaccess a mod_rewrite). Další problém je bezpečnost (např. v administraci se používají šifrovaná data.
Jan Rippl
Profil *
A co chceš hodnotit? Vzhled stránek vytvořených Tvým redakčním systémem? Pak bych si dovolil položit otázku: proč má web (alespoň v MSIE 6 SP 2) vodorovný posuvník?
No vzhled je samostatnou kategorií. Kromě toho ten můj systém vzhled dynamicky měnit neumí (alespoň zatím). Zobrazení v Internet Exploreru nemohu zhodnotit, protože jsem uživatelem Linux.
Jan Rippl
Profil *
Malinko jsem pozměnil vzhled.
Jan Rippl
Profil *
CSS by mělo být již validní
Otestováno v Mozilla Firefox, Epiphany, Konquektor, Opera, Mozila, Galeon
otázek
Profil *
Je to celkem pěkné. Bude to volně ke stažení?
Jan Rippl
Profil *
Ano
V brzké době.
Potřebuji ale znát konkrétní požadavky uživatelů, abych to nekoncipoval pouze dle vlastních úvah.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0