Autor Zpráva
ODana
Profil
Zdravím,

spustil sem obnovenou verzi prvního českého magazínu o BMW. Při tvorvě webu jsem z velké části využíval rady z jak psat web.cz čímž všem tady děkuji. Připomínám, že nejsem profesionál a sou to mé druhé stránky.

Těším se na Vaše hodnocení ať je už jakékoli :)

Ondřej Daňa

http://www.famousbmw.cz
tiso
Profil
Skús to spraviť bez tabuliek a pokiaľ možno prístupné...
ODana
Profil
Jak to myslíš "pristupné"? Tabulky sou moje :) na ty nedám dopustit :)
Tomáš Langer
Profil
no tak si přečti něco o css a uvidíš že to jde i bez tabulek
niky
Profil *
Ten obdélník s "Přidej zprávu" se tam absolutně nehodí...
Bíle pozadí by mohlo být jinou barvou...
Jinak na druhej web je to dobrý ;)
tiso
Profil
ODana - http://pristupnost.nawebu.cz/texty/pravidla-standardy.php
gyoja
Profil
Keywords mluví za vše:
<META content="BMW info, BMW, info, BMW magazín, BMW magazin, BMW magazine, bmw, bmw magazín, bmw magazin, bmw magazine, famous, Ondrej Dana, Ondrej Dana, Dana Ondrej, Dana Ondrej, Ondrej, Ondrej, Dana, Dana, testy, reportáže, reportaze, novinky, news, zprávy, zpravy, vychytávky, Zlín, zlínsko, touring, coupe, kupé, cabrio, roadster, reklama, komunikace, foto, fotoreport, fotoreporty, galerie, fotogalerie, akce, aktuálne, aktuální, novinka, clánek, clánky, zpráva, zprávy, newz, zábava, príbeh, story, download, bavit, bavit se, partner, partneri, fotka, fotky, kombi, prevodovka, 118, 130, 120, 125, 116, 316, 318, 320, 323, 325, 330, 328, 335, M3, 518, 520, 523, 525, 530, 528, 540, 550, M5, 628, 630, 635, Csi, M6, CS, 730, 740, 745, 750, 760, Li, 835, 840, 845, 850, 860, Z3, Z1, Z4, M1, X3, X5, X6, E30, E36, E28, E52, E58, E56, E24, drift, drifting, forum, fórum, diskuze, poradenství, poradna, servis, e-servis, pomoc, odobrná, odborný, odborne, medium, inzerce, spojka, prevodovka, diesel"name=keywords>
Takhle se to nedělá. Viz.:http://www.jakpsatweb.cz/vyhledavace.html#klicova

EDIT: Zkusil jsem na Googlu zadat "530" a ani v české lokalizaci tvé stránky nebyly ani mezi prvními 500. Tak nějak tvá keywords fungují.
ODana
Profil
K těm slovům. U googlu je to stejně fuk, jelikož google a seznam je zcela ignorují. Ale podle vzoru by to mělo být napsáno správně, nebo ne? Ještě k tomu bílemů pozadí, je fádní, to ano ale jde o dodržení Corporate Identity BMW - tedy web musí mít barvu v bílé a modré. Ještě sem se chtěl zaptat, v čem vadí tabulky? Na oko to působí stejně hezky jako css takže proč by se neměly používat? Kvůli SEO nebo třeba něčemu jinému?
Díky
gyoja
Profil
AD keywords:
Sebevědomí rozhodně nechybí, jen zpětná kontrola:
newz = news
odobrná = odborná
clánek - je tam i není tam diakritika
Ondrej Dana, Dana Ondrej, atd... - stačí Ondrej, Dana,
Navíc by se měla keywords odlišovat dle jazykové verze:
<meta name="keywords" content="novinky" lang="cs">
<meta name="keywords" content="news" lang="en">
Ale to nevadí, že nás nikdo nenajde, hlavně, že tam máme spoustu slov.
BTW mé stránky díky keywords v japonštině bez problémů najdou i v Japonsku, Číně atd...
Stálo by za to je upravit. Říká se, že dobré je jich tam mít max. 10, víc ne. To jejich hodnotu také snižuje.
ODana
Profil
Jo tak, gramatika :) Ja myslel, že je něco špatně v zápisu tagu. Ok to se opraví. Můžu použít teda tento tag se zacílením na CS: <meta name="keywords" content="novinky" lang="cs"> a za novinky přidat další kličovky v menším počtu? Díky za radu
oogi
Profil
Ty modré barvy ve stránce bych trochu sladil s tím bavoráčkem v hlavičce. Ten bavoráček v hlavičce je fakt pěknej, ten zbytek však nic extra.
Petaan
Profil
docela mě překvapilo že tam je obrázkové menu ze začátku mě to ani moc nepřišlo ale pak sem se kouknul an zdroják a možná bych to napsal normálně bylo by to lepší :)
WertriK
Profil
Vršek - vše po menu tzn. logo je pěkné, potom to působí dojmem splácaniny ...
Kamil V
Profil
oogi - ano, taky mě to tak připadá, jakoby hlavičku dělal někdo jiný než zbytek webu... nepůsobí to na mě důvěryhodně...

animace v hlavičce - podkladová modrá má jiný odstín než podklad hlavičky, takže to nesedí
ODana
Profil
o te animaci vím a předělám :) Jinak ta modrá je v hlavičce jína - tmavší než modrá vlevo a naspod stránky což byl záměr. Nemyslím, že by to působilo nedůvěryhodně. Modrá jako modrá, jen sem nechtěl stereotyp a všude stejnou modrou. Jinak kombinace bílé a modre musí být, kvuli CI BMW
ODana2
Profil *
No, na týpka co se jmenuje stejně jako já to není špatný...
Bys nevěřil, že mě taky baví design...
Petr Tichý
Profil
Na dva týpky, který jsem myslel, že to jsou ladies ((O)Dana...), to není vůbec špatný no.
ODana
Profil
Zdravím svého jmenovce :))) odkud jsi?
ODana2
Profil *
Jsem ze Vsetína, a ty?
ODana
Profil
Jasenná u Vizovic :D
ODana2
Profil *
Třeba jsme příbuzní...
shamania
Profil
Změnil bych barvu odkazů z fádní modré na nějakou originálnější a pak ještě ta patička stránky.. vždycky tam očekávám nějaký "basic info" o webu, kdo to vytvořil, popřípadě možnost návratu "nahoru", ale reklamy? :)
ODana
Profil
je tam i info o administrátorovi. Ta modrá je fádní ale musíme dodržovat Corporate Design firmy BMW což je Modrá a Bílá, takže s tím moc co neudělám
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0