Autor Zpráva
Ybznek
Profil *
www.ybznek.wz.cz
Prosím ohodnoťte vzhled, obsah, a další zvlášť. Hodnoťe různé části. Ne pouze jako celek!!
Dík
SHater
Profil *
LOSt-:D:D:D:D co to je
panther
Profil
kdyz zvlášť tak zvlášť
vzhled:
- celkově nic moc, nelíbí se mi :hover, který odskakuje..moc se to sem nehodí. navíc se moc neliší od barvy odkazu, nejdřív jsem myslel, že má :hover stejnou barvu jako odkaz
- nevim proč máš na těhle stránkách čas, je tam úplně zbytečný. navíc myslim, že je třeba 18:50:02 a ne jenom 18:50:2 :-)
- nelíbí se mi font, kterým máš psané klikací nadpisy, je špatně čitelný

obsah:
- bohužel jsem nenašel nic moc zajímavého :-)
- chat se obnovuje strašně rychle, je to nepříjemný pro oči, navíc ani nestihnu přečíst jednu delší zprávu než se to obnoví..
- když sme u toho chatu: než se odešle zpráva, to je doba :-) a u smajlika sem myslel, že se mi vůbec neodešle.. spíš než jako chat by to mohlo fungovat jako záznamník vzkazů :-D

zdroják
- když sem ho otevřel, myslel sem že ho zase zavřu..strašná prasárna
- proč máš externí styl_1.css a pak máš zapsaný CSS styly i interně v start.php.htm??
- navíc v rámci přehlednosti zdrojáku je dobře to nějak strukturovat a ne napsat do jednoho řádku asi 10 DIVů za sebe

pokud tě zajímá celkový zhodnocení, tak je to příšerný, akorát sem teď ztratil čtvrt hodinku života se studováním tvého výtvoru..
oogi
Profil
Chvilku se mi zdálo, že mám vyplé obázky. Spíše to však bude že kromě toho přechodu v pozadí tam žádný grafický prvek není. Ale úplně špatné to taky není.
panther
Profil
oogi, koukal si na stejný stránky jako já?? :-D Kdyžtak se koukni na zdroják, pak změníš názor..
Ybznek
Profil *
Vsechno pisu v php a to z toho pak vyplyne zdrojak v php je docela prehledne. pisu ted na cizim notebooku tak pisu tak divne
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0