Autor Zpráva
Oleg.K
Profil *
http://www.imgup.eu - sdileni obrazku, foto a graf. materialu zdarma

prosim jen objektivni kritiku :)

nadavky, doporuceni, napady atp - piste bez omezeni :) radi se priucime a budeme naslouchat :)

kontakty v kontaktech

diky
Oleg.K
Profil *
jen dodam - je stale tak trochu ve vyvoji - ostatne jako kazdy jiny web cerstve vytvoreny .)
a
Profil *
na pravo v menu Vám to utíká. >>Registrace a schází tam zelená lišta
Oleg.K
Profil *
a.

prave ted to prave dodelavame... mala zmena v layeru :) (proste jak naschval)

a jine pripominky ?
jonge
Něco ke gramatice:
Každý registrovaný uživatel bude moci mazat upravovat a mít stálý přehled nad svýmy obrázky.
Svýmy?

Budete moci využívat jednoduchý editor textarey.
To jsem stěží pochopil já, myslím že většina uživatelů to nepochopí.
Oleg.K
Profil *
jonge:

diky moc. samozrejem opravime .) nase chyba... :)
oogi
Není to špatné, ale strašně dlouho se to načítalo.
wimstr
mě se to velmi líbý, pěkná, jednoduchá grafika....přehlednost, z mé strany není co víc dodat
Oleg
oogi - diky, to nacitani bylo zpusobeno zaplnovanim databaze - jiz by k tomu nemelo dochazet :)

wimstr - moc diky. snazime se. doufame ze pridame i jine "vychytavky" :)
bELLa
Profil *
Každý registrovaný uživatel bude moci mazat, upravovat a mít stálý přehled nad Každý registrovaný uživatel bude moci mazat, upravovat a mít stálý přehled nad svímy obrázky. obrázky.

nejak se vam vymknula cestina z pantu : svímy[/b][b]
Lexter
Víš ono se nikomu moc nebude chtít vypisovat text z obrázku, aby si mohl svůj obrázek nahrát na web. Zkus něco jednodušejšího, když už to ta musí být, třeba javaskriptovů výběr, to myslím roboti neumí.

Ono když přijdu na stránku uploadu obrázků a uvodím tam pro mě dost složitý formulář, hned odejdu ke konkurenci. jsem totiž líný :).

Takže já bych doporučoval: Nechat tam jen cestu k souboru, nějaký ten chyták na ošálení robotů (když už to tam musí být) a tlačítko nahrát + souhlas. Pak jen nad to tlačíko rozbalovací odkaz: Upřesnit možnosti.

To by pro mě bylo ideální. Nechat je základní možnosti a zbytečně uživatele nezdržovat. Jinak je to povedené ;)
niCe
Takže:

Milý Lextře, to, že tě zdrží opsání 5 písmenek, je tvé mínus. A nabízet jako řešení nějaký javacript... Bez komentáře.

1. K nápadu stránky. Dost dobře nechápu, má-li to smysl, pokud se obrázky smažou (za dobu neurčitou navíc). Co třeba každému registrovanému dát nějaký prostor, třeba 20 MB na upload. Pro neregistrované bych buď zanechal to smazání za třeba týden nebo bych jim tu možnost uploadu vytrhnul úplně. Je-li někdo líný se registrovat, je to jeho problém. To totiž očekává jen výhradně český člověk, že bude mít na co pomyslí, aniž by musel, byť mírněji, hýbnout brvou;
2. Po nahrání obrázku se mi objevily uvozovky, samotný obrázek na černém pozadí, a tlačítko Google AdSense. Co s tím? Tedy s tím adsense a tou jednou uvozovkou?
3. Ten obrázek nejde zobrazit? Jediné co dostanu je URL? To je dosti laciné. Udělal bych nějakou sekci, kde by aspoň ty veřejné obrázky byly viditelné. A pokud to nějak zobrazit jde, po velmi dlouhém zkoumání jsem na to nepřišel;
4. To jsou E-mailové adresy?
Martin Bumba (bumba[zav]imgup.eu)
Oleg Kolesnyk (kolesnyk[zav]imgup.eu)
Zvláštní, nikdy jsem podobný tvar neviděl. Není to nějaká novinka? Hned zkusím napsat :)
5. To měřidlo pageranku by se mohlo nechat skrýt;
6. Teďn jen takový návrh od boku. Odkaz na "Podmínky užívání". Celé by to mohlo být jako odkaz, ne jen slovo "podmínky";
7. Společnost ArtySite Group? Smím se zeptat, jste-li akciová společnost či eseróčko?
V každém případě, v obchodním rejstříku jsem společnost ArtySite nenalezl;
8. Máte-li 7000 MB celkovou kapacitu serveru, a každý registrovaný může nahrát až 6 MB, zajímalo by mě, jak to hodláte řešit v jakési pomyslné "špičce využívanosti". To se jako spokojený uživatel třeba dozvím, že obrázek nahrát nemohu, protože je server plný? :)
Navíc garantujete 15 dní, u registrovaných 30 dní. A pokud si nikdo za tu dobu obrázek neprohlédne, bude smazán. Prohlédne-li si tedy, chápu to tak, že smazán nebude. Inu, bude-li si jej někdo pravidelně prohlížet, nemůže být smazán :) Nechci být indiskrétní, ale tímto způsobem moc obrázků neubyde, takže se server bude spíše zaplňovat až se zaplní a celá tato služba bude vlastně nevyužitelná :)
9. tuhle větu nechápu: Maximální objem dat jednoho obrázku jsou 10MB (10240 kB); Tak 2, 6 nebo 10 nebo kolik vlastně? Není toho trochu moc? Navíc si opravte chybu: "Objem ..... jsou";

Pěkný den
tiso
niCe - riešenie s JS, ktoré pri fungujúcom JS neotravuje užívateľa a pri funkčnom JS ho otravuje vyplnením čísla do políčka, je prístupnejšie ako riešenie pre opisovanie nejakého textu z obrázku.
Lexter
niCe

Souhlasím s tiso. Máš docela dobrou kritiku, ale občas by jsi neměl uživatele navádět na nesprávnou cestu.

10MB (10240 kB)

Prostě zaokrouhleno, nechápeš? Smůla.

Milý Lextře, to, že tě zdrží opsání 5 písmenek, je tvé mínus. A nabízet jako řešení nějaký javacript... Bez komentáře.

Tohle já nenechám bez komentáře. Toto řešení, pokud je dobře napsané, funguje zcela dobře. mě osobně méně otravuje a nyní jsem se ptal přibližně dvaceti na sobě nezávislých lidí, jak se na to dívají oni. Odpověděli mi všichni po mém způsobu, tak si to holenku přeber. Opírej se o zkušenosti více lidí, než něco plácneš.

yslím že jsi klasický případ člověka, co něco udělá (tvůj web) a hned sežral svět. Svět hulánovský zahrnující kalužovský přístup bude nejspíše obohacen.

Hezký večer :D
niCe
ad 1: Kód pro opsání je na většině serverů, portálů a stranách, což si myslím, že vyjadřuje zkušenost dostatečného množství tvůrců. Navíc na těchto strákách jde jen o 5 písmenek, které ani v nejmenším neotravujou, protože jsou dobře čitelná (viděli jsme všichni i lecjaké klikyháky, které se správně opsat nedaly).

ad 2: Opět nesmyslná reakce, která dokazuje jaký jsi machr. Ale tohle tady nemá co dělat. Zasvěť se do problému a zjisti pravděpodobný důvod, proč jsem tam tohle napsal.

ad 3: Musíš přijmout, že tvůj názor není jediný. Z toho vyplývá i ta tvá poslední věta, která je jak od nějakého ublíženého malého kluka. Nebudu se k tomu vyjadřovat, jelikož je to OT a za druhé tu nechci zavádět komentáře na tak osobní rovinu, jako činíš ty.

Pěkný den
tiso
niCe Kód pro opsání je na většině serverů, portálů a stranách, což si myslím, že vyjadřuje zkušenost dostatečného množství tvůrců.
...a na väčšine stránok je tabuľkový layout alebo rámy... Takto chceš argumentovať? Niektoré techniky sú už prekonané a CAPTCHA proste prístupná nie je, môžeš sa aj rozkrájať.
niCe
O tomhle nebudem polemizovat, nehledě na to, že zdrojový kód je jen pro velmi úzkou skupinu lidí. Připomíná mi to jistého člověka, který každodenně meje své krásné červené auto, aby se lesklo, ba dokonce jej i pozoruje z terasy a v případě, že se na něj vytrousí jakýsi letící objekt, neváhá sáhnout po opakovací brokovnici :) Takže tento příklad s tabulkami nebyl nejvhodnější. Důležité pro většinu lidí je, jak web vypadá. A podle toho já taky hodnotím.

Celé toto nemá smysl, jelikož aby si někdo stěžoval, že není schopen (!) opsat 5 dobře čitelných znaků, mi přijde dosti ujeté. Nabízím kurzy abecedy, pokud máte někdo zájem.

Pěkný den
tiso
niCe hovorí Ti niečo prístupnosť? Ale nie tak že si to len niekde počul, ale reálne vieš niečo o tom? Lebo inak nerozumiem prečo si začal o tom zdrojovom kóde...
Lexter
:D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.