Autor Zpráva
tark
Profil *
Zdravím všechny,
prosím Vás, zhodnotili byste mi můj web http://kanevinternetu.blacksuns.net ? Předem děkuju!
Glacier
velmi pěkné, jen v místě kde ti končí obsah, tak končí i bílé/černé pozadí, což nevypadá dobře, obvzlášť u černého designu. Nepřišel jsem na to proč.
Jen u FireFoxu
Fred
Je to moc pěkné, jen ta věta Proboha lidi... , možná by nebylo od věci, kdyby se zobrazovala jen v IE, třeba strčit ten strong do podmínkového komentáře. BTW ten web navštěvuji už dlouho. ;-)
JaySee
Jo, dost zajímavý, jen trochu nekontrastní, já jsem totiž už z toho počítače tak slepej, že vidim kulový.

Proboha lidi, používejte jiný prohlížeč jak Internet Explorer!!! Třeba Firefox nebo Operu...

hoď to třeba do

<script type="text/javascript">
if (navigator.appName== "Microsoft Internet Explorer"){
alert("Proboha lidi, používejte jiný prohlížeč jak Internet Explorer!!! Třeba Firefox nebo Operu...")};
</script>
tark
Profil *
Glacier: spíše jen u černého designu... Aspoň já si toho jinde nevšim

Fred,JaySee: Podmínkový komentář bude optimální. BTW, je tam i styl white (big font!) kde je font s velikostí jako na této diskuzi.
tark
Profil *
Už je to opraveno, hláška je v podmíněném komentáři.
Glacier
spíše jen u černého designu... Aspoň já si toho jinde nevšim
Je to i u bílého, jen to nevidíš, pokud máš nastavené výchozí pozadí jako bílé, já mám šedivé a pak to je vidět, ale zas tak to nevadí, u toho černého je to ale hrozný. což je škoda, protože jinak je pěknej.
Anonymní
Profil *
Glacier: Nevím, nejsem schopnej najít stránku, co je tak malá -> zvlášť u toho černýho. Možná je to mým rozlišením (1024x768)... A ve Firefoxu 1.0.2 :-)
mat
tark

web jede na hulánově blogovacím systému, je použito texy, takže asi nezbývá než hodnotit grafické ztvárnění - já to tady píšu všem, ale opravdu není dobré používat šedé písmo na světlounce šedý podklad - je to sice asi móda, ale já to považuju za velkou chybu (týká se to "white" stylu) - prostě to písmo v menu nemůžu dost dobře přečíst...

jinak asi není co příliš vytýkat, ale vadí mi ještě jedna drobnost - třeba v hlasování je hulánovo anglické "send your vote" nebo u komentářů "comment info" atd. - česky by to nešlo?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.