Autor Zpráva
marvas
Tu je návrh. Kritizujte ako sa dá. Myslím, že sa mi to podarilo spraviť ako som chcel tak napíšte nejaké postrehy aby to bolo čo najlepšie.

Ďakujem
tiso
Chýba tomu ľudskosť, je to čisto chladná geometria - tvarmi i farbami. A zle využívaš priestor.
Nox_lbc
Příliš robustní a humpolácké, bez smyslu pro detail ...

Horní část (hlavička) by se ještě dala použít - ikdyž je to na hraně ... menu je absolutně nepovedené ... šedý gradient pod obsahem se mi tam taky nelíbí ... a kombinace modrá-šedá-oranžová je velmi neestetická ;) ... stínů je tam až příliš

P.S.: Ne, že by to bylo celé nepoužitelné, jen bych to poupravil ...
art4web
Je to mega velké a priestor s informaciami maly.
marvas
Trošku upravený návrh.
art4web
Je to lepsie ale stale je tá hlavicka moc velka. a tá seda farba dost odobera na estetike.
marvas
Dobre takže:

Menší návrh už nerobím.
Pár tieňov som odstránil, tie ktoré ostali sú minimalizované.
Farby asi meniť nebudem lebo mne sa táto kombinácia páči.
marvas
Môžete si pozrieť s najväčšou pravdepodobnosťou posledný návrh.
Lexter
Stále dost veliké a humpolácké. Jak už řekl myslím tiso, tak je tu problém s využitím prostoru. Nemůžeš do webu cpát efekty jako je přechod a úkos v takovém podání. Pak to takto dopadá.
marvas
Nie som grafik a preto prijmem každú radu aby som sa zlepšil. A toto sa mi zdá, že je to môj najlepší výtvor doteraz. Más pravdu je tam veľa tieňov, ale bez nich sa mi to zdalo suché. S farbami mám vždy problémy vždy keď spravím design tak tu niekto napíše, že farby sú zlé, ale mne sa také páčia. A problém s využitím priestoru "ako nechápem ako".
art4web
Más pravdu je tam veľa tieňov, ale bez nich sa mi to zdalo suché.
Možno by to lepšie vyzerazlo keby to bolo "suché" a bez zaokruhlenych cornerov ako teraz.
Niekedy je lepšie menej ako viac :)
tiso
marvas
môj najlepší výtvor - ešte neznamená "dobrý výtvor"
bez nich sa mi to zdalo suché - suché je to stále - pár náhodne rôznofarebných útvarov ktoré majú tvoriť stránku. Možno by tomu pomohlo nakódovanie a reálne texty, grafický návrh skresľuje.
marvas
Čítal som Veľkú knihu webdesignu a v nej bolo napísané, že weby s hranami sú krajšie.
Ja neviem niekomu sa páči to niekomu inému niečo iné.

Myslím, že to už nechám tak a rozkódujem si to. Má to byť, len taký web s článkami a išlo mi hlavne o to aby sa nato dalo pozerať a nebolo to veľmi jednoduché. Keby ste videli predošlé návrhy tak by ste sa smiali.
marvas
tiso
Fakt to je až také zlé?
tiso
marvas - mne osobne sa to vôbec nepáči, aby si zistil ako si na tom potrebuješ viacej názorov.
marvas
Tak nech každý oznámkuje od 0 do 10 (10 je najlepšie). A nech sa vyjadrí čo sa mu páči a čo zmeniť.

Veľmi mi to pomôže.
Ďakujem za každý Váš názor.
Lexter
2 za snahu a raději celé přepracovat. Používat ostřejší kontury.
kipper
Profil *
Podla mna to nie je az tak zle......ani ta farebna kombinacia nie je zla.....100 ludi 100 chuti..... este par pokusov a bude to stat za viac ako len 2 body za snahu :P
l007
Profil *
marvas
Bohužel, nepřijde mi to jako návrh webu na weblog. Zkus změnit odstíny šedé, modré a oranžové a mohlo by to být fajn 8O)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.