Autor Zpráva
ladic
Profil *
Zdravím, tak jednou muselo přijít i na moje stránky. Právě jsem je dokončil, rád bych slyšel připomínky, kritiku či pochvaly. Tady je:

ladic.info

pozn. :
Použil jsem lehce zjednodušený Lightbox v.1 od Lokeshe Dhakara, v2 se nekorektně zobrazuje v Opeře, proto na stránkách není.
Inpocasi
Profil
Nesmyslný způsob otvírání obrázků referencí
Keilew
Profil
Je to sice originální, ale vůbec se mi to nelíbí (způsob otevírání referencí).
Jinak je to solidní.
Co je to za věc v logu, takovej ježura..?:-)
Petr Tichý
Profil
Text oficiální stránka amatérského filmu Radiator vypadá, že patří k portfoliu.
ladic
Profil *
Inpocasi: Přemýšlel jsem i o jednoduchém otevírání v novém okně se zavíráním JS.
Keilew: No, já si taky nejsem uplně jistý, co to vlastně kamoš vyfotil :) Jinak díky.
Petr Tichý: neměl by :)
Kamil V
Profil
doména trochu zavádějící, čekal jsem stránky nějakého ladiče pian, nebo tak...

na stránce jsem našel jen reference, co nějaké dovednosti, ceny, kontakty... buď to tam není nebo to není moc vidět
oogi
Profil
Úplně ten horní panel je pěkný, ale zbytek působí jaksi vyblitě.
Na webdesignérskou prezentaci slabé, ale možná by stačilo upravit barvy.
ladic
Profil *
Kamil V: hold přezdívka, snad si časem pořídím doménu se jménem. Stránka plní pouze účel referencí - portfolia, zatím nemám v plánu nabízet veřejně své služby.

oogi: Díky za názor. Zkoušel jsem i jiné barvy ale moc to neladilo k fotografii. Ale je pravda že minimálně patička působí stroze. Zasloužila by si alespoň nějaký nevýrazný motiv či ornament. Uvidím co s tím budu moci udělat.
quinux
Profil
ladic
Otevírané ukázky referencí by to chtělo podstatně zmenšit. Web je zjevně vytvořen pro rozlišení 800x600, ale tomu by měly odpovídat i velikosti referencí.
Lightbox umí zobrazovat i "přídavnou" grafiku - křížek pro zavření. Né každému uživateli hned dojde, že stačí kliknout a reference zmizí.
Gisen
Profil
Při tom otvírání obrázků bych použil černý podklad na otevřený obrázek.Bez toho to je matoucí.Něco jako je použito v lightboxu.
Jinak se mi to líbí.
Opravdu pěkný.
ladic
Profil *
quinux: Díky za návrhy, zkusít reference zmenšit, nebo alespoň oříznout, aby se zobrazovali dobře alespoň na 1024x768 (sice se stránky tváří 800x600, ale ve skutečnosti má toto rozlišení jen velmi malé promile uživatelů).
A křížek jsem odstranil (prsotě se mi nelíbil:), asi ho jen upravím aby ladil s designem.

Gisen: Díky.
ladic
Profil *
Tak jsem přešel na verzi Lightbox plus, trošku si ji upravil k obrazu svému a vypadá to že jsem konečně spokojený (buttonky na zavírání jsou zahrnuty).

Škoda že MS nevydá nějaké kombo IE6 a IE7 dohromady, neb až dnes jsem na bratrově PC zjistil, že v IE6 se tahle stránka špatně vykreslí (u sebe mám IE7).
Po dlouhém bádání jsem css upravil tak, že se stránky zobrazují korektně jak v IE6, 7, tak v FF i v Opeře. Nemám rád IE ;)
sapas
Profil *
Hele jak se otevírají fotky referencí? Mě se to líbí, lepší než klasika.
ladic
Profil *
sapas: Otevírají se upravenou verzí Lightboxu plus (viz. http://serennz.sakura.ne.jp/toybox/lightbox/?en )
sapas
Profil *
thx, moc ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0